Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Mit szólnátok hozzá,...

Szülők! Mit szólnátok hozzá, ha a 18 éves lányotoknak 32 éves ˝barátja˝ lenne?

Figyelt kérdés
A lányom 14 éves kora óta fiúzik,már akkoriban is 20-24 évesekkel kezdett.Egyszer volt egy 17 éves barátja,akkor 15 volt,de azóta csak idősebbekkel van.Nem akarok beleszólni az életébe és nem akarom megakadályozni a boldogságát,de nagyon féltem.Mit csináljak vele?43/F

2012. ápr. 8. 13:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
67%
Bárcsak, az én apám lenne ilyen... :') Hát ezt neki kell tudni. Igaz én nem vagyok szülő, és tudom, hogy tőlük kérsz segítséget, de már nem kicsi, bár ez a 14 év kicsit aggasztó...
2012. ápr. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
kitekerte volna az apám a nyakamat.nagyon szigoruan nevelnek és én ugy gondolom valahol igazuk van.szeretnek és féltenek.
2012. ápr. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok mindenben megengedő,tudja a lányom a határokat,van 1-2 szabályunk,viszont azokat betartatom.Soha nem bántanám,de ez a helyzet most egyedülálló.Nagy már,de valahogy mégsem,nem nőtt még be a feje lágya...Nagyon féltem!
2012. ápr. 8. 13:23
 4/24 anonim válasza:
100%

Én megbeszélném vele hogy ez még nem helyes, barátkozzon a saját korosztályával.

Ráadásul még ha a lányban bizol is hogy érett és nem csinál hülyeséget, azt a férfit megnézném aki gyerekkel kezd!


Nem is a lány részéröl butaság hanem a joval idösebb fiu viselkedése elitélendő.

2012. ápr. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Nem örülnék neki de igyekezném megismerni a férfit, aztán jól megfenyegetném, nehogy kárt tegyen a lányomban.
2012. ápr. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Rendes gyerek ahogy beszélgetek vele,amit a faluban beszélnek róla,arra meg nem adok.Nekem az a fontos,hogy a lányommal hogy viselkedik,úgy tűnik,rendes ember.De vannak fenntartásaim,hogy később mutatja ki a foga fehérjét...Nem tudom.
2012. ápr. 8. 13:30
 7/24 anonim ***** válasza:
szerintem meg adjál arra, amit a faluban mondanak. A lányod, ha szerelmes, nem fogja veled megosztani a kevésbé jó részleteket, hanem még fedezni is fogja.
2012. ápr. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát csak gondolkodj. Te 32 évesen mit akartál volna egy tizenéves lánytól? Valahol nem tartom normálisnak, hogy egy 32 éves férfi a tizenéves lányokhoz vonzódik. Sem gondolkodásban, sem érdeklődésben nem egymáshoz valóak. A lányod még olyan fiatal, előtte az élet, tanulnia, szórakoznia kell, egy 32 éves pasinak már elvileg biztos egzisztenciája, stabil értékrendje van és a családalapításon gondolkodik.


Unokatestvérem 17 éves lány, előző barátja 35 éves volt, a jelenlegi 34. Hát mit mondjak. Azoktól a férfiaktól én messze óvnám a lányomat. Rossz belegondolni is,hogy egy férjem korabeli pasas egy 17 évessel legyen együtt. Kicsit visszatetsző számomra. És persze unokatestvérem mióta ilyen pasikkal van együtt, sokat hiányzik, romlottak a jegyei, szex, buli, és félő,hogy kábítószer az élete mindennapjainak részévé vált.Pedig nagyon is jó családból származik, gazdagok, apukája igazgató egy cégnél, a felső tízezerhez tartoznak. Csak hát nagyon nem figyelt erre a lányra senki...

Te figyelj a lányodra mielőtt késő lesz.

2012. ápr. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Szűkszavúan csak ennyi nem engedném...
2012. ápr. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én mint egykori 18 éves szólnék hozzá (ma már 28 :-) ). 32 évessel "jártam" 4 évig. a kapcsolatunk szimplán csak azon bukott meg, hogy ő nem akart házasságot, én pedig fősuli után egyből szerettem volna családot. a körülmények úgy hozták, hogy mástól és csak hosszas küzdelmek után 27 évesen lehettem anya végül, de sikerült. és utólag már azt mondom, szerencsére nem vele :-) egyébként semmi baj nem volt vele, leszámítva, hogy szeretett itókázni és kicsit hajlamos volt szórni a pénzt. nem igazán illettünk össze, de megvoltunk 4 évig valahogy. nem tudom, milyen életem lett volna mellette, de úgy hiszem, jobb, hogy nem kellett megtudnom. persze azért meg nem bántam ám azt a négy évet :-)

2012. ápr. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!