Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Mit szólnátok hozzá,...

Szülők! Mit szólnátok hozzá, ha a 18 éves lányotoknak 32 éves ˝barátja˝ lenne?

Figyelt kérdés
A lányom 14 éves kora óta fiúzik,már akkoriban is 20-24 évesekkel kezdett.Egyszer volt egy 17 éves barátja,akkor 15 volt,de azóta csak idősebbekkel van.Nem akarok beleszólni az életébe és nem akarom megakadályozni a boldogságát,de nagyon féltem.Mit csináljak vele?43/F

2012. ápr. 8. 13:16
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Én 19 éves vagyok köztem és a párom között 11 év van,nekünk ebből nincs semmi bajunk nagyon jól megvagyunk és nem is nagyon látszik ez a 11 év sem külsőleg sem értelem szintjén (nem egy paraszt a barátom,egyetemet végzet,színész).szerintem hagyd hagy próbálgassa a szárnyait.Egyébként most vagyok 3 hetes terhes és ha nekem lányom lesz és össze jön egy nála idősebb sráccal Én engedni fogom :) (vagyis egyenlőre így gondolom ) :)
2012. máj. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Azt biztosan tudod hogy a pasas független? Mi van ha nős és gyereke is van..?
2012. máj. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Nem nős és nincs gyermeke,a szomszéd faluban lakik,már mindent kiderítettem róla.Egyébként úgy döntöttem,csinálja a kislányom,amit akar,persze azért ott vagyok a háttérben és félek.2 hete vannak együtt,hivatalosan is,eddig semmi baj sincs.
2012. máj. 27. 12:51
 24/24 anonim ***** válasza:
Akkor nincs nagy probléma, hagyd...nem biztos hogy tartósabb kapcsolata lenne egy korabeli sráccal. Az a lényeg szeresse a lányodat.
2012. máj. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!