Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Mit szólnátok hozzá,...

Szülők! Mit szólnátok hozzá, ha a 18 éves lányotoknak 32 éves ˝barátja˝ lenne?

Figyelt kérdés
A lányom 14 éves kora óta fiúzik,már akkoriban is 20-24 évesekkel kezdett.Egyszer volt egy 17 éves barátja,akkor 15 volt,de azóta csak idősebbekkel van.Nem akarok beleszólni az életébe és nem akarom megakadályozni a boldogságát,de nagyon féltem.Mit csináljak vele?43/F

2012. ápr. 8. 13:16
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell jobban félteni egy huszon..., harminc évestől mint egy tizen akárhány évestöl. Sőt.

Az is lehet, hogy a lányod értelmi szintje meghaladja a vele egy korosztályú fiúk szintjét és azért keresi az idősebbek társaságát. Ha én lennék a helyedben és jól működne a kommunikáció köztem és a lányom között akkor megbíznék benne. Aggódni meg mindig fogsz, hisz a gyereked, mindegy hány éves a párja.

2012. ápr. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ne szólj bele,elvégre már felnőtt és ahogy mondod megbízható rendes lány.Hamar rájönnek hogy nem valók össze.Még nem a házasságról van szó!
2012. ápr. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Eszemben sincs beleszólni a dolgaiba,és tudom,hogy nem házasság,de ismervén a lányom múltbéli kapcsolatait és befolyásolhatóságát szerintem jogos a félelmem.Ez a férfi alig 11 évvel fiatalabb nálam,amikor én annyi idős voltam mint ő,már családom volt,nem a szórakozás volt a legfőbb elfoglaltságom.Munkája van,tisztességes,de vannak fenntartásaim vele szemben...
2012. ápr. 8. 15:01
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Legyenek is!De kárt nem tesz a lányban .Mi a legrosszabb ami történhet.Összetöri a szívét ,átveri stb ,úgyan így megteheti vele egy kortársa.Sztem csak furcsának találod hogy majdnem annyi mint te.Anyuka mit szól hozzá.?
2012. ápr. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Az feleségem már úgy kezeli,mintha a veje lenne.Már meg akarja hívni vasárnapi ebédre,megsértődik rá,ha véletlenül nem veszi észre a boltban,vagy ha elfelejt mosolyogni.Sok-sok éjszakát átbeszéltünk már efölött,és ő a lányom döntését támogatja,szerinte már tud magára vigyázni.Lehet,hogy csak én vagyok túlzó!
2012. ápr. 8. 15:34
 16/24 anonim ***** válasza:
Rendes apuka vagy, hogy így óvod a lányodat :) Én a 18 éves lány oldaláról írom le a dolgot: egy ennyi idős lánynak imponál, hogy egy felnőtt férfinek tetszik, és kapcsolatot akar vele, épp ezért, szerintem eléggé elvakult lehet ilyenkor főleg, ha szerelmes is. Arra nagyon vigyázz kérlek, hogy semmi hülyeségbe ne vigye bele a lányt! Egy 32 éves férfinél nem ritka, hogy gyermeket akar, és lehet, megpróbálja a lányodat rábeszélni, de gondolom, ezt ő sem és te sem hagynátok neki. Szerintem bizonyos korlátok közt hagyjátok működni a kapcsolatot: tanulás, szabályok betartása otthon, ilyenek. Azt nem mondom, hogy tiltsátok, mert azzal csak a haragnak és a bizalmatlanságnak adtok utat, ami semmiképp nem cél egy jó szülő-gyerek kapcsolatban. Egyébként én is 18 éves vagyok, és nekem is furcsa, hogy ennyi idős lányok felnőtt férfiakkal vannak, bár tény, én nem tartozom a koromnál érettebb kategóriába. :) És legyél résen, de úgy, hogy a lányod ne érezze tolakodásnak!
2012. ápr. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Nem az a gond, hogy 18 évesen 32 éves pasikkal kavar, mert már kezd felnőni, tudja mit keres. A gond ott kezdódött, amikor 14 évesen egyáltalán lehetett pasija, és nem is korabeli, hanem 20-24. Ezt 4évvel ezelőtt kellett volna átgondolni, nem most. Most már semmi közöd az életéhez, és ha beleszólsz, meg is kapod rövid úton.
2012. ápr. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:

"Nem akarok beleszólni az életébe és..."

--> Előbb kellett volna megnevelni!!!

Most már hagyd, had élje a saját életét...

2012. ápr. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

14 év korkülönbség ha jól számolom!

Én 17 éves lány vagyok és most már egyre több az ilyen esett ,hogy 10 vagy e-féle korkülönbség! Az én szüleim között is 11 év volt. De hogy ha rendes a barátja és tényleg nem valami gengszter vagy hülye kinézetű ember akkor szerintem nincs min aggódni.. És a legjobb döntés ha leülsz a lányoddal és beszéltek erről párszót.. Szerintem eszébe se fog megsértődni vagy esetleg ennyit fog mondani "ne szólj bele az életembe"

2012. ápr. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a pasi nem normális, ha ennyi idős csaja van. Mert agyilag biztos, hogy nem illenek össze, szóval csak a külsőségek számítanak neki.

Azon is érdemes elgondolkodni, hogy miért az ilyen korú férfiakhoz vonzódik a lányod? Én nem tudtam volna együtt lenni egy ennyi idős pasival, mert feszélyezett, mintha apámmal feküdnék le.

Ezen most már nem nagyon tudsz segíteni. 18 évest tiltani nem tudsz, akkor találkoznak titokban. Esetleg magyarázd el neki, hogy hosszú távon mire számíthat egy ilyen embertől. De nem biztos, hogy hat.

Nekem az egyetemen volt egy szobatársam. A pasija 20 évvel volt nála idősebb, 3-szor elvált. Gimiben jöttek össze, ő volt a tesitanára. A hajam égnek állt a sztoritól. Persze dobta a csajt, aki bánatában ismét egy nős, 40 éves pasival jött össze. Megkérdeztem, hogy mégis miért? Mit vár ettől a kapcsolattól? Nem fog elválni, nincs jövőjük. Erre azt mondta, hogy ő annyira csúnya, hogy egy korabeli srác nem állna vele szóba. Egyedül az idősebb pasiknál van esélye. Valóban nem volt valami szép csaj, de vannak ronda srácok is.

2012. ápr. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!