Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Gimnazista lányok, leírnátok...

Gimnazista lányok, leírnátok a gólyatábor első pár napját?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi mik voltak az első benyomások, mennyire egyeznek a mostanikkal, hogyan alakultak ki a barátságok, mennyire voltál visszahúzódó... akár "regényeket" is szívesen olvasnék..

Csak mert eléggé izgulok..

Mik szerinted a kizáró okok hogy valaki népszerű legyen? Hogy szeressék? Lehetett már látni akkor hogy ki lesz népszerű és ki nem? Voltak olyan éjszakát átbeszélős éjszakák, vagy annyira nem lettetek jóba?


2012. ápr. 4. 22:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk egyből voltak órák is, mert két tannyelvű suliba jártam. Igazából mi kint voltunk valami isten háta mögötti helyen, amit valami apácák használtak. Az egész egy erdőben volt, csak földút vezetett ki. Nővérem vitt ki kocsival, kezdtük úgy, hogy alig találtunk oda.

Első nap bemutatkozás ugye. Voltak 1-4 személyes szobák, meg volt egy nagy is, kb 10-12 hellyel. Én ott voltam, ez valami pince szoba volt, elég rémes. :D Ott lent ment mindig a dumálás, mert csak ott volt hely. Találtunk egy gitárt, elvileg az egyik papé volt, azon kezdett "játszani" az egyik srác.

Nem volt annyira gáz, egyedül a hely volt elég rémes. 3 km gyalog oda, 3 vissza az első kisboltig, térerő alig, csak a kukatároló mellett, a mi kis pinceszobánk beázott... Jól éreztük magunkat, a végén mindenki fogott egy papírt és körbeadta, a többiek meg ráírták az elérhetőségüket.

Én őszintén szólva sok ottani nagy cimborámmal rosszban lettem később, de hát ez van, nem jelent semmit.


Ne aggódj rajta, nem lesz olyan nagy cucc. Biztos lesznek laza emberek, akik rögtön a központban lesznek, de ha te nem olyan vagy, akkor is lesz majd kivel lenni. :)

2012. ápr. 5. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 DDD97 ***** válasza:
95%
egy kérdés: az hogy ki kivel vagy egy szobába, azt a tanár dönti el vagy ti? :)
2012. ápr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!