Ez most hogy van?

Figyelt kérdés
12 èves vagyok 159cm magas 65kg, ès nem tudom hogy van most ez egy kicsit össze zavarodot vagyok màr, nekem nem volt elötte semmi fehèr folyàs mèg is meg jött oktober vègèn az elsö menstruaciom kb 6-7 napig tartòt elsö 2 nap fehères barnàs folyàs volt aztàn ilyen vères szerü a vège felè meg gyengèb lett ès el is mult nov.1 tartòt az egèsz ès azota semmi mèg nem àlhatot be a puncim màr règ szörös föleg a szemèremdomb, miotta meg volt picit nötek a melleim is mikor fog màr jönni a 2-dik? vagy mièrt nincs 2 ès fèl honapja? mèg fehèr folyàs sincs vagy, Mièrt? Voltvmàr valaki igy a kezdö mensesnèl hogy nem volt elötte fehèr folyàs ès egyszer csak meg jött és kimaradtak hònapok? lànyok lègyszì ìrjatok minèl többen hogy nektek hogy volt vagy is bàrki ìrhat aki ért hozzà! Elöre is köszönöm szèpen.
2012. jan. 24. 12:37
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a korban még nem kell aggódnod, ha pár hónap kimarad. Még fejlődik a hormonrendszered. Kell 2-3 év, mire rendszeres lesz a menstruáció.
2012. jan. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!