Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lányom 17 éves és most lett...

Lányom 17 éves és most lett az első kmoly barátja. Megengedjem nekik az együttalvást?

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 18:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Ha ismered a fiút, nyugodtan :) Nagyon jó dolog, ha az ember a szerelme karjaiban alhat el/ébredhet.
2011. dec. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Ha e akarnak feküdni, ahoz nem kell együtt aludni. Ha csak emiatt nem engednéd, fölösleges.
2011. dec. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
59%
csak akkor ha tudom,hogy felelősségteljes és fog védekezni.felesleges tiltani,mert ha akarnak úgyis sexelnek,ahhoz nem kell éjszaka
2011. dec. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, engedd. Nekem anyukám szerencsére nem volt ezen a téren szigorú, hisz tudta, ha akaram úgyis megoldom valahogy. Maradjon a kapcsolatunk őszinte, nem vágom át, és ő is tudja legalább hogy jó helyen vagyok, nem valami kapualjan, vagy parkban.....

és nem éltem vissza sosem az engedékenységével.

Azóta már eltelt majdnem húsz év...

2011. dec. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
8%
Attól függ mennyire megbízható és felelősségteljes a lányod és mennyi ideje vannak együtt. Azért pár hónapos dologban szerintem még 17 évesen nincs ennek itt az ideje, találkozgassanak, ismerjék meg egymást rendesen, aztán egy fél-1év körül már lehet róla beszélni, hogy akkor megengedhető.
2011. dec. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%

Lányom 15 éves, és nemrég feküdtek le a barátjával , amikor itt is aludt a fiú.

A szándékáról előre szólt , tanácsokat kért, óvszert vettünk, ha a fiú esetleg nem úgy készülne hogy aznap történik egy s más .


Én megengedtem nekik , nagyon becsültem/becsülöm az őszinteséget, amit idáig mindig megkaptam a lányomtól.

35. N

2011. dec. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Persze, ha le akarnának feküdni, nappal is megoldanák.
2011. dec. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan. :)

Ha szexelni akarnak, ahhoz nem kell sötétség. :D


26/L

2011. dec. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
62%
ha már több ideje együtt vannak kkor igen,hamarabb felelőtlenség,de a szex is,csak gratulálok annak az anyukának aki engedi hogy 15 éves kislánya már szeeljen de ha jól tudom ő az aki simán elengedi a kislányát Balatonra inni...
2011. dec. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
45%

Persze hogy elengedem! ;-)

Biztosan anyuka lehetsz, aki nem törődik a gyerekével , csak bünteti ... vagy egy gyerek fordított helyzetben, erről viszont akkor nem tehetsz!

2012. jan. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!