Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lányom 17 éves és most lett...

Lányom 17 éves és most lett az első kmoly barátja. Megengedjem nekik az együttalvást?

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 18:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
46%
hidd el nekem sokkal jobban jár az a gyerek akit nem engednek el mindenhova,ahol vannak korlátok,és akire vigyáznak,mint a tied aki 15 évesen dug,iszik,bulizik,szoliba jár veled stb.,te gyereked azt csinálsz vele amit akarsz,de azt aki normálisan neveli a gyerekét azt ne szidd
2012. jan. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
kedves utolsó nemértelek. Lányom nem 15 éves hanem 17 és nemszidtem senkit se
2012. jan. 1. 13:22
 13/16 anonim ***** válasza:
kedves kérdező: az utolsó kommentet nem neked írtam,hanem az előttem szóló válaszolónak,elnézést csak nem hagyhattam szó nélkül
2012. jan. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Kedves 73%-os, nem csak ez a két véglet van. Én 15 éves voltam, mikor megismerkedtem a párommal (aki azóta már a vőlegényem), ő 17 volt, és anyukám egy hónap (!!) után megengedte nekünk az együtt alvást, azzal a feltétellel, hogy bemutatom a fiút. És tudod mi történt? Nagyon jót aludtunk :) A szüzességünket fél évre rá vesztettük el egymással. Nem iszom, nem bulizom, nem drogozom, kitűnő tanuló voltam, most orvosira járok. Anyukám tudta, hogy teljes mértékig megbízhat bennem, nem csinálok hülyeséget. Ha a kérdező lánya is megbízható, nyugodtan aludjanak együtt, mert egyrészt nagyon jó érzés, és jót tesz a szülő-gyerek kapcsolatnak, hogy érzi a leányzó, bíznak benne.
2012. jan. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
én a 15:17es válaszoló vagyok,írtam is hogy ha már egy ideje együtt vannak,vagyis nem 1-2 hete ismerik egymást,már írtam hogy az a válasz az előttem szóló válaszolónak mnet nem a kérdezőnek
2012. jan. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én is megengedném. Anyukám nekem is megengedte és a párom Anyukája is, hogy együtt aludjunk pedig akkor még Ő csak 15 volt! Én meg 17. 6 éve együtt azóta.

Ő 21/F én 23/N.

2012. febr. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!