Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, Ti is szívesebben...

Kamaszok, Ti is szívesebben járnátok a Roxfortba a mostani sulitok helyett? :-)

Figyelt kérdés
Én igen. :-) Ha ilyen sulik lennének szerintem mindenki imádni iskolába járni. :) Miért nincs ilyen suli?:((( :) 15/L
2012. febr. 21. 00:18
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Bár már nem vagyok kamasz, de IGEN! Bár sok a vizsga, de azzal megbirkóznék, és szabad lehetnék, nem szólnának bele, mikor-merre. V la nem ilyen szinten, mint most teszik.
2012. febr. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
51%

Én is inkább a Szent Johanna Gimibe:), de azért a Roxfort sem lenne rossz:))

14/L

2012. febr. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Akármilyen suli helyett szívesebben járnék a Roxfortba*.* Imádom az egész HP-univerzumot, 11 évesen annyira vártam a baglyot a levéllel, de csak nem jött:(
2012. febr. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
erről eszembe jutott az, hogy amikor az osztályfőnök kérdezte hogy ki melyik iskolába jelentkezik az egyik osztálytársam azt mondta hogy Roxfort Varázslóképző Iskola xd
2012. febr. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
A filmek RETTENTŐEN SZAROK de a könyveket az összes kötetet 5x olvastam és szíves(ebb)en járnék a Roxfortba.
2012. febr. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Én is szívesen járnék oda ^^
2012. febr. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Nem, nagyon szeretem a mostani sulimat, minden f*szságával együtt. De ha létezne varázslóiskola, akkor mindenképpen szeretnék beszélni egy ottani diákkal, vagy talán inkább tanárral.
2012. febr. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:

Másodéves vagyok és megéri a régi sulimba unalom volt járni de a Roxfortos élet fantasztikus !! Nekem bejön a kvidvics

a Hollóhát hajtója vagyok .

És Igen Tucsoknek becéznek ezért az a nevem !!!!

2013. márc. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Így, magyarul, hogy Tücsök? Nem vicces a kiejtésük? Amúgy meg a Roxfortban nem működnek elektronikus dolgok, tehát a számítógép sem. :)
2013. márc. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Mindenképpen!

Nem lenne kémia, fizika, matek, hanem helyette sokkal érdekesebb tantárgyak!:)

17/f

2013. ápr. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!