Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek megengedi anyu...

Szerintetek megengedi anyu hogy együtt aludjak vele?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyunk együtt én is bemutattam anyunak meg a srác is az övének. szüleink is jól kijönnek. Nem áll szándékunkban szexelni de a szülők ugyebár szeretnek kombinálni pedig csak egy szimpla együtt alvás lenne. Én 14 éves lány vagyok pasim meg 16 éves. Na mit gondoltok ti megengednétek anyám helyébe?

2012. febr. 14. 18:16
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
semmi baj :)
2012. febr. 15. 21:34
 32/33 anonim ***** válasza:

Szia :)

Szívem szerint.....,hát nem tudom!Ha nem engedném meg,akkor lehet,hogy utálnál érte.Ha viszont megengedném,azzal később úgyis rájönnél,hogy nem lett volna szükség az ott alvásra ilyen fiatalon.Miért?Talán azért mert,adja isten,hogy sokáig együtt lesztek,és akkor már ilyen korán át akarsz élni mindent?Miért nem vársz?Amikor sokkal érettebb leszel az egészhez? :)Na de te tudod.

Én 16.éves leszek holnap,van egy csodálatos fiúm (21),5.hónapja vagyunk együtt,először új év éjszakáján feküdtünk le,akkor aludtam ott először,reggelig buliztunk,szóval nem is mondhatom,hogy ott aludtam,mert ott alvás nem igen volt :) De én így majdnem 16.éves fejjel,nem akarok hozzászokni az ottalváshoz,mert aztán később mi lesz?Megunom,és....annyi! ;) Nem,nekem ez nem kell :)

2012. febr. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Mi értelme van egyáltalán ilyen fiatalon együtt járni, nem hogy együtt aludni? Hát ez nagyon nonszensz. Mindketten annyira fiatalok vagytok!

Most ez az együtt járás ez szimpla szórakozás, vagy azért a komolyságát is érzitek? Mert majd neked is kamasz gyerekeket kell nevelned, de mivel még te is alig vagy az, ennek a problémáját sem tudod átlátni.

Sajnos sokan nem érzik a párkapcsolat súlyát, komolyságát, és ezt a legtöbbször a gyerekek sínylik meg.

2012. febr. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!