Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek megengedi anyu...

Szerintetek megengedi anyu hogy együtt aludjak vele?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyunk együtt én is bemutattam anyunak meg a srác is az övének. szüleink is jól kijönnek. Nem áll szándékunkban szexelni de a szülők ugyebár szeretnek kombinálni pedig csak egy szimpla együtt alvás lenne. Én 14 éves lány vagyok pasim meg 16 éves. Na mit gondoltok ti megengednétek anyám helyébe?

2012. febr. 14. 18:16
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
nem nagyon akarunk szexelni 2 hónap után! Megérti azt is ha én nem akarnám de ez most csak egy szimpla együtt alvás lenne csókkal meg ilyesmi
2012. febr. 15. 18:09
 22/33 anonim ***** válasza:
65%
na persze,szimpla együtt alvás 14 éves kislánynak csókkal meg ilyesmi..felelőtlen anya ha megengedi...
2012. febr. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
nem szól érte semmit hogy van pasim és csókolózunk a szeme elött az elején jött a tipikus dumával de megbízik bennem a srácot is bemutattam neki.
2012. febr. 15. 18:16
 24/33 anonim ***** válasza:
szerintem te még mindig nem érted,és látod át a helyzetet,mellékesen az anyád előtt smárolni elég illetlen dolog..14 éves vagy,egy fiatal gyerek,2 hó nap az nem idő,még nem is ismered,az együtt alvás nem így működik 14 éves kislány aludjon egyedül a saját ágyában,megbízik benned egészen addig amíg nem lépsz túl egy határt,amúgy az együtt alvás nem sokáig lenne csak alvás..
2012. febr. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
lehet hogy te 14 éves fejjel nem gondolsz szexre de gondolj már bele hogy egy 16 éves kamasz fiú fejében mi járhat amikor ott alszik nála a barátnője? még meg is érteném ha te is 16 lennél de ebben a korban én még ezt a 2 évet is soknak találom.
2012. febr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
azt mondta ő nem sietteti ha én nem akarom de most ez az ottalvás átment a szex témába amikor szerintem az ottalvás nem egyenlő a szexel
2012. febr. 15. 18:34
 27/33 anonim ***** válasza:
még mindig nem érted,idősebb korban az együtt alváskor szex is van és ez természetes,14 évesen meg még nem kéne,és hidd el hogy a 16 éves barátod eléggé befog indulni ha mellette fekszik a barátnője
2012. febr. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
nem egyszer feküdtem mellette meg (rajta).. na de mindegy
2012. febr. 15. 19:26
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Most jól lefogtok pontozni, de én megértem az álláspontját. Én gyakorlatilag egy éven keresztül töltöttem úgy éjszakákat a barátommal, hogy nem volt szex( első 4 hónapba még petting se) Nem csak a szex a lényeges egy kapcsolatban, meg egy együttalvásban. Egyszerűen csak hihetetlen jó érzés a szerelmem mellkasán elaludni, és mellette ébredni. Meg amúgy is szeretek hajnalig beszélgetni, éjjel a sötétben még valahogy őszintébb is tudok lenni, stb. Tehát én ehiszem, hogy nem lenne szex, de azért ha lenne egy lányom, nem engedném neki 2 hónap után... az még nem valami hosszú idő, és nyilvánvalóan félteném
2012. febr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de csak tudom hány éves a lányom :-)

Egyébként meg nem érdekel más véleménye, főleg nem úgy hogy azt sem tudom mi a neve.Aki akar valamit Tőlem az tudja hol lakom, nyugodtan jöhet.Ha anonym lenne a nevem akkor én is könnyen beszólogatnék, mondjuk amúgy is ;-)

Elnézést kedves 14 éves lány hogy a Te kérdésed alatt kellett megbeszélnünk a "kedves" irigyekkel a problémánkat!

Puszi

2012. febr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!