Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A barátom és a legjobb barátnő...

A barátom és a legjobb barátnőm "együtt voltak". Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

8 éve osztálytársak vagyunk mind a hárman,de túl jóban sosem voltunk a barátommal.


Aztán a nyáron én nagyon jóban lettem vele,mert megtudta,hogy imádok fotózni és mondta,hogy néha lefotózhatnám bmx-ezés közben...

Nekem már régóta tetszett,de teljesen mások voltunk.

A nyár végén viszont elkezdtünk járni és a legjobb barátnőm kiakadt,hogy nem érti,hogy járhatok egy olyan sznob és nagyképű sráccal,mint ez a fiú és hogy csak ki fog használni,mert a srác nem képes szeretni senkit saját magán kívül.

Először azt hittem,hogy csak féltékeny,amiért nekem lett barátom,de miután láttam,hogy tényleg utálja a barátomat,nem tudtam,hogy mi lehet a baja.


Megkérdeztem a fiúmat is,hogy nem tudja-e,hogy mi lehet a baja a barátnőmnek,de azt mondta,hogy nem...ha meg a barátnőmet kérdeztem,akkor csak annyit mondott,hogy nem bírja a srácot.


Szombaton viszont megtudtam,hogy a legjobb barátnőm és a barátom lefeküdtem...

Nem volt köztük semmi kapcsolat,utána a barátnőm megharagudott rá,amiért nem akart vele járni a srác és emiatt utálja.



Nem tudom,hogy most mit tegyek...

Tegnap csak sírtam,ma alig szóltam valakihez.

Nem értem,hogy a barátom ezt miért nem mondta el és hogy a barátnőm miért hazudott.


14/L (Ők is 14 évesek)


2011. nov. 28. 20:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Vond őket kérdőre, hisz mindketten hazudtak. A srác is elmondhatta, hogy szerinte az a baja a barátnődnek, hogy lefeküdt, de aztán nem akart járni vele.


Gyerekek még, érthető ez a viselkedés, nem tudják hogy kezelni a helyzetet. Legyél megértő velük, különösen a barátnőddel.

2011. nov. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Te jóóóo isten! Grrrr
2011. nov. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálj neki, hogy 14 évesen már ribanc lett.
2011. nov. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Tanulj az esetből és ne feküdj le a sráccal meggondolatlanul. Ez alatt azt értem, hogy amíg nem jártok "hivatalosan", úgy, hogy az egész világ tudja, és nem érzed, tudod biztosan, hogy szeret, addig no sex. Bár hozzáteszem, elég fiatalok vagytok még a szexhez, a barátnőd is ezért kerülhetett ilyen ciki helyzetbe. Ennyi idősen még lehet szex nélkül is együtt járni, sőt.

Valószínűleg mindketten szégyellik az esetet, ezért nem beszéltek róla neked. Már ha egyáltalán igaz a sztori (kitől hallottad?). Légy óvatos a pletykákkal, meg a srácokkal is...

2011. nov. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj a barátnőddel igaz-e amiről hallottál,és ami legfontosabb Te ne tedd szét a lábad,nem csak a korod miatt,gyerekek vagytok még,és ha igaz nagy hülyeséget csinált a barátnőd,de a srác sem tűnik megbízhatónak,sztem inkább hagyd a fenébe, a járás is ráér még.
2011. nov. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha éretlenül és szeretetlenül létesít valaki szexuális kapcsolatot, akkor nagyon nagy az esély az idő előtti kiégésre, lelki sérülésre, ami még felnőttkorban is megmarad. Ez így biztosan furán hangzik neked, de hidd el kérlek, én is így jártam annak idején.

Igazából mind a hármótokat sajnállak! A fiút azért, mert totál éretlen, kiforratlan és fogalma sincsen a szeretetteli párkapcsolatról és bizalomról. Emellett fogalma sincs a szerelemről sem. Ez még némi gerinctelenséggel is spékelve...

A barátnődet azért, mert nagyon bizonytalan magában és erős gondjai lehetnek a nőiességével is, emellett fogalma nincsen arról, hogy mit jelent az, hogy "tartása van egy nőnek". Emellett a saját értékeit sem becsüli, megelégszik ennyivel, keveset vár, keveset ad. Bionyára lelkileg erősen szenved a kialakult helyzet miatt, mert pontosan tudja, hogy a testét használták, de a szíve nem kell senkinek. És ehhez ő asszisztált..

És utolsósorban a te helyedben sem lennék, kedves kérdező, hogy ennyire nem tudod még felmérni az embereket, helyzeteket, és hagyod, hogy palira vegyenek..

A "barát" szó mély értelmű. Egy "barát" nem hagy cserben, nem hazudik nyomós ok nélkül, megbecsül, megbízható. Ha a barátság szerelemmel párosul, akkor van szó hiteles párkapcsolatról! A te esetedben a fiúra egyik jelző sem illik. Se nem barát, se nem társ. Legjobb esetben elmondhatod, hogy a "fiúd", bár ezt sem, hiszen nem csak a tiéd a sztori alapján. Hát ezért szánlak a történtek miatt.


Hogy mit kéne tenned: szerintem ezt magadtól is pontosan érzed, ha egy kicsit a szívedbe nézel.

Én a helyedben valóban keresnék egy "barátot" (nőt), akire illik a megbízható, őszinte tulajdonság. Emellett végiggondolnám, hogy valóban ennyit érek-e, hogy palira vegyen egy pasi, aki se nem barát, se nem társ. Ennyi elvárásom van-e valóban magamtól? Ennyire vagyok csak nő?


Én úgy gondolom, hogy tanultál az esetből, a fájdalom, amit most érzel talán annak is a jele.

Még talán annyit útravalóul: legyél azzal tisztában, hogy hol kezdődik neked a "járás" egy fiúval. Az első csóknál? Az első szeretkezésnél? Vagy a kölcsönös szerelemnél?

Vagy a kialakult bizalomnál? Hol van a határod?

2011. nov. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen?? az igen,nekem még rendes pasim se volt csak ilyen kis jajj de cukik vagyunk cucc.. xd

de az nem lehet h egy rosszakaród csak kamuzik??

mert nemtudom h 14 évesen miért csinálták volna ezt..

de ha tényleg igaz,akkor a "barátnőd" egy ribanc,és a pasid meg egy nyomorék aki csak föl akar vágni h megvan neki az a csaj..

14/L

2011. nov. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem akarok még lefeküdni vele...tudom,hogy lefeküdt pár exével,de én mondtam neki,hogy még nem szeretném,Ő pedig azt mondta,hogy nem gond,nem akar semmit erőltetni.


A sztori pedig igaz,mert olyan személytől hallottam,akinek nincs oka hazudni.


A barátom pedig még sosem hazudott semmiről,megbízok benne és nem is rá haragszok inkább,mert akkor még nem is jártunk.

2011. nov. 29. 16:11
 9/11 anonim ***** válasza:

akkor tortent az eset amikor meg nem jartatok??

mert akkor rogton mas lesz a sztori

2011. dec. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Igen,akkor...

De mikor kérdeztem,hogy tudja.e,hogy mi a baja a barátnőmnek,akkor nem mondott a dologról semmit.

2011. dec. 1. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!