Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A barátom és a legjobb barátnő...

A barátom és a legjobb barátnőm "együtt voltak". Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

8 éve osztálytársak vagyunk mind a hárman,de túl jóban sosem voltunk a barátommal.


Aztán a nyáron én nagyon jóban lettem vele,mert megtudta,hogy imádok fotózni és mondta,hogy néha lefotózhatnám bmx-ezés közben...

Nekem már régóta tetszett,de teljesen mások voltunk.

A nyár végén viszont elkezdtünk járni és a legjobb barátnőm kiakadt,hogy nem érti,hogy járhatok egy olyan sznob és nagyképű sráccal,mint ez a fiú és hogy csak ki fog használni,mert a srác nem képes szeretni senkit saját magán kívül.

Először azt hittem,hogy csak féltékeny,amiért nekem lett barátom,de miután láttam,hogy tényleg utálja a barátomat,nem tudtam,hogy mi lehet a baja.


Megkérdeztem a fiúmat is,hogy nem tudja-e,hogy mi lehet a baja a barátnőmnek,de azt mondta,hogy nem...ha meg a barátnőmet kérdeztem,akkor csak annyit mondott,hogy nem bírja a srácot.


Szombaton viszont megtudtam,hogy a legjobb barátnőm és a barátom lefeküdtem...

Nem volt köztük semmi kapcsolat,utána a barátnőm megharagudott rá,amiért nem akart vele járni a srác és emiatt utálja.



Nem tudom,hogy most mit tegyek...

Tegnap csak sírtam,ma alig szóltam valakihez.

Nem értem,hogy a barátom ezt miért nem mondta el és hogy a barátnőm miért hazudott.


14/L (Ők is 14 évesek)


2011. nov. 28. 20:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
hat akkor a pasi szempontjabol szerintem nincs gaz ha meg nem jartatok,de a baratnod gondolom akkor is a baratnod volt,szoval elkellett volna mondania neked.
2011. dec. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!