Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 17éves hugommal ketten leszünk...

17éves hugommal ketten leszünk otthn hétvégén. Hugom megkért hogy aludhassun a barátjánlál akivel 5 hónapja van együtt. Megengedjem? 24/L

Figyelt kérdés
Anyuék nemtudják hogy van barátja. Hugom még szeretne vele várni míg elmondja. Eléggé bulizós lány emígy nem az a nyugodt fajta.
2011. dec. 9. 14:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

èn nem engedném meg.


te felnött vagy ö gyermek.

anyukád az anyja te nem.


ismered a srácot? tudod mi lesz?


mi van akkor ha a hugoddal valami történik és nem csak magaddal kell elszámolni hanem anyádéknak is.


anyádék azért hagyják rád a hugodat mert megbíznak benned, te meg átvered öket.


ha annyira barátjánál akar aludni akkor számoljon be anyádnak róla és kérje ki az ö engedéjét.

2011. dec. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Annó én is csináltam hasonló dolgokat, de mindig kiderült és balhé volt belőle. Szerintem, ne.
2011. dec. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Semmiféleképpen.
2011. dec. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem engedném meg. Ő kiskorú, így a tiéd a felelősség.
2011. dec. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
97%
Nme lehetne ugy hogy a fiu aludjon titokban nálatok? Ugye tudod hogy ha valami történik,bármi, a tiéd a felelősség.
2011. dec. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
azért gondoltam hogy megengedem mer anyáék évek óta engedik bulizni reggelig. Számtalan alkalmat tudok mikor berúgott és anyuék nem büntették meg. Már nemtudok rajta változtatni. Anyáék elrontották őt. Ha nemengedem ki akkor nekem se fog semmit elmondani és még a mi kapcsolatunk is megromlik
2011. dec. 9. 14:39
 7/22 anonim ***** válasza:
54%

Mennyire rossz lenne már, ha összefekszenek (márpedig gondolom erről lenne szó), aztán lenne egy baba........ Tudom, végletes, de előfordulhat. Hogyan segítenél akkor???

Semmiképpen nem engedném a helyedben a húgom érdekében.

Azt megengedném, hogy átjöjjön a barátja, aztán beszélgessenek, meg nézzenek valami filmet, aztán a srác menjen haza mondjuk legkésőbb 11-kor.

2011. dec. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 nittababy ***** válasza:
ha már üres a ház akkor a fiú aludjon nálatok és neked sem kell idegeskedned hogyha valami tőrténik akkor tiéd a felelősség!!
2011. dec. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
már lefeküdtek. És azér 17éves lányról beszéllünk aki 3hónap múlva betöti a 18at. Milyen rossz lesz ha megtiltom neki megharagszik rám és 3hónap mulva csinál amit akar és nemfog velem semmit megbeszéni. Még esélyem se lesz hogy tanácsot adjak neki.
2011. dec. 9. 14:43
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Sok esélyed nincsen, szerintem ha nem engeded el, akkor majd elmegy engedély nélkül, csak utálni fog téged.

Összefeküdni egy pasival meg nem csak este lehet, nyilván meg lehet ezt oldani a nap bármelyik szakában.

Hívd fel anyudékat, hogy el akar menni bulizni, elengedd-e, ha azt mondják, mehet, akkor lekerül rólad a kérdés.

2011. dec. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!