Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 17éves hugommal ketten leszünk...

17éves hugommal ketten leszünk otthn hétvégén. Hugom megkért hogy aludhassun a barátjánlál akivel 5 hónapja van együtt. Megengedjem? 24/L

Figyelt kérdés
Anyuék nemtudják hogy van barátja. Hugom még szeretne vele várni míg elmondja. Eléggé bulizós lány emígy nem az a nyugodt fajta.
2011. dec. 9. 14:27
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
együtt van a szobánk. Nem megoldható és nálam lesz az én barátom is. Meg szeretnének este pezsgőzni meg kikapcsolódni. Elmondta hugom
2011. dec. 9. 14:45
 12/22 anonim ***** válasza:

Én nem engedném meg. Ha a szüleid nem tudnak róla, akkor én nem merném bevállalni a felelősséget.

Ha mindenképp jófej akarsz lenni a hugoddal, inkább engedd meg, áthívja a srácot.

Véleményem szerint, ha akarnak úgyis találnak rá módot, hogy együtt legyenek... 17 évesen nem valószínű, hogy bárkinek is az engedélyét kérné, hogy lefeküdjön a barátjával.... Én inkább elbeszélgetnék vele, hogy legyen felelősségteljes, védekezzen.

És ha nálatok vannak, akkor legalább nem lehet baja a húgodnak... úgy értem nem tűnik el, ilyenek. :)

2011. dec. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Pezsgőzni meg kikapcsolódni...Ahammm... Te is tudod mit szeretnének...

Akkor engedd meg ha a szüleid beleegyeztek. Mond meg a húgodnak, hogy akkor mehet el, ha anyukádék rámondták az áment. A húgod érdekében cselekedj, ha emiatt megharagszik rád, akkor megharagszik. Nem ismered azt a fiút, úristen bármi történhet vele! Te nyugodt lennél? Én tuti nem...

2011. dec. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
megpróbállom vele megbeszélni hogy elmenyünk bulizni együtt. Barátom, ő barátja, én és ő. Szerintem nem vagyok még hozzá öreg. Barátja meg az én barátom tuti ellenének. Esetleg kicsit iszunk bulin hogy oldódjon a feszültség és mindenki j=ol érezze magát. Utánna aludhat nálunk a fiú. Így lehet ő is megnyugszik én is nyugodt leszek és még 1 jó estéje is lesz mindenkinek
2011. dec. 9. 14:53
 15/22 anonim ***** válasza:
Nekem leginkább az bűzlik a dologban, hogy a szüleid nem ismerhetik a fiút, meg akkor kell eldzsalni hozzá, amikor nincsenek otthon, noha amúgy úgy látom, elég szabad a hugi... Miért rád akarja tolni a felelősséget? Beszélje meg a szüleitekkel, aztán rohanjon és legyen az ő baja...
2011. dec. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
83%
Miért, ti mit csináltatok ennyi idősen?! Álszent banda...
2011. dec. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Elég durva hogy évek óta hagyják bulizni reggelig.Inkább hívja a srácot hozzátok,bár én keveslem azt az 5 hónapot főleg hogy csak 17 éves
2011. dec. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Jajj de kár,hogy olyan vagy, hogy magadra veszel mindent. Azaz, ha nem engeded, akkor nem fog hozzád szólni. Hát tudod ha annyi esze van, akkor az igaz neked is baj, de leginkább magának lesz az előbb utóbb.

Csináljatok nálatok egy négyes bulit és kész.

Értesd meg vele, hogy nem engeded el, inkább ő haragudjon rád meg, mint anyudék, ha épp ma éjjel fog teherbeesni, mikor neked kellett rá vigyáznod.

2011. dec. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

14:57-esnél a pont


neked nem büzlik ez az egész?


hugi igen lazán van tartva, vagy is anyádék mindenhova leengedik akkor miért tiltanák meg hogy a fiunál aludjon? Valami okának kell lennie. lehet már voltak gondok a fiatalemberrel ezért nem meri bemutatni stb...


nem beszél veled akkor így járt. te meg mond neki ha megsértödik akkor elmondod anyádéknak hogy az miatt van hogy nem engedted el a fiujánál aludni, anyádék szemében egy óriásit fogsz nöni.

2011. dec. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
elengedtem ot aludni a fiúhoz. Én nem anyáék szemében akarok nőlni. És mégis csak a hugom nem az annya vagyok. A fiú egyedül lesz otthon és szeretnének romantikázni. Nemmondja el anyuéknak mert megszeretné várni míg legalabb fél évig együtt lesznek. Bízok ennyire a hugomban hogy megengedjem neki. Hisz lassan felnőtt mondhatni és kevés 17éves ül otthon.
2011. dec. 9. 20:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!