Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek megengedi anyu...

Szerintetek megengedi anyu hogy együtt aludjak vele?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyunk együtt én is bemutattam anyunak meg a srác is az övének. szüleink is jól kijönnek. Nem áll szándékunkban szexelni de a szülők ugyebár szeretnek kombinálni pedig csak egy szimpla együtt alvás lenne. Én 14 éves lány vagyok pasim meg 16 éves. Na mit gondoltok ti megengednétek anyám helyébe?

2012. febr. 14. 18:16
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
35%
Nem csodálom,hogy nemet mondott hisz még gyerek vagy.
2012. febr. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
84%

Én 5 hónap után aludhattam először a barátommal, 16 évesen. Én sem hiszem, hogy megengedném, ha lenne lányom. Két hónap még mondhatni, szinte semmi.

17/l

2012. febr. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
49%

Kétlem hogy ha te lennél a lányom akkor megengedném :-)

A lányom most 16, és 15 évesen feküdt le a BARÁTJÁVAL, PÁRJÁVAL amikor itt aludt a fiú.

Én megengedtem nekik mert tisztelem a lányom döntését és már kis kora óta olyan a kapcsolatunk hogy mindent elmond. Kérdezgetett előtte, vettünk óvszert stb.

Kb. a 11-12 éveseknek van pasijuk , akivel elmennek fagyizni meg néha átmennek egymáshoz xboxozni.

Szerencsére még most is együtt vannak. Két hónap még elég kevés, bár a 6 se sok, amikor ők először együtt aludtak.

Egy 35 éves anyuka :-)

2012. febr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
31%

Kiss Juhász Kitty


Eddig 14 éves volt a lányod.

2012. febr. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
50%
Én is 14 éves vagyok, de nekem sem engednék meg, és szerintem ha van eszük szüleidnek nem fogják, szerintem tök igaz az a mondás hogy 'a 13-14 éves lányok többsége olyan mint az alma, alig megérik, már ficánkol benne a kukac' : D Bocs! 14L
2012. febr. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
54%
NEM
2012. febr. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
46%
Ha nem engedik, akkor úgyis találhattok más alkalmat, hogy együtt legyetek, és törvényesen is szexelhettek ha mindketten akarjátok.
2012. febr. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
31%
Persze csak akkor szexelhettek ha már be is töltötted a 14. éved!
2012. febr. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
48%
Ha anyukád felelősségteljes,és jó szülő,akkor nem engedi meg nem csak most 16 évesen sem.Szerintem 14 évesen a pasizás is korai,bár ha megmaradtok a kézfogás,puszi csóknál akkor belefér.De az együtt alvás abszolút nem.Az együtt alvás az a komoly,hosszú távú,harmonikus kapcsolat sajátja ahol,már jó ideje együtt van a pár,megbíznak egymásban igazán szerelmesek,elég érettek,és ez nem 14-16 évesen van.14 éves kislány vagy ha tetszik ha nem,és egy tinikapcsolatot nem kell túlbonyolítani sem az együtt alvással,sem a testiséggel.Mit csinálsz ha 3-5hét múlva szakítotok,akkor a következő pasival is együtt alszol,és 20 éves korodig megfordulsz 5-6 pasi ágyában is? Mellékesen az együtt alvások,ha az első nem is de egy idő után már nem csak együtt alvások,14 évesek meg 2 hónap amúgy is édeskevés,de az együtt alváshoz és a szexhez,még kevesebb,szerintem ha 17-18 évesen is együtt lesztek akkor majd felhozhatod a témát.
2012. febr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
57%
kedves "szuperanya" Kiss Juhász Kitti,eddig a lányod 14 évesen feküdt le a barátjával.Mellesleg nem tudom de az én szememben leszerepeltél már a válaszaiddal,nekem tök mindegy hogy neveled a gyereked,bár ahhoz képest,hogy 4 gyereked van nagyon ráérsz ide irkálni,de folyton arra buzdítod a fiatal lányokat,hogy igen nyugodtan igyál cigizzél,meg nem korai 14 évesen a szex stb. nem tudom mennyire normális,hogy a lányod 14 évesen szexelt,elengeded bulizni,ihat is sőt cigit is adsz neki,és szilveszterkor felnőtt nélkül elengedte a Balatonra bulizni...
2012. febr. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!