Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 13-14 éves lányok! Ti hogy...

13-14 éves lányok! Ti hogy néztek ki suliban? (smink, ruha, haj, köröm, stb)?

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 13:32
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim válasza:
100%

smink: pici szempillaspirál, ajakbalzsam

ruha: sötét csőfarmer vagy leggings, valami egyszerű póló általában színes, kardigán

haj: kiengedve egy hullámcsattal eltűzve vagy magasan copfozva

köröm: nem festem mert suliban nem engedik. 13/L

2012. okt. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:

Smink: nem sminkelek suliba (amúgy is csak néha, halványan).

Ruha: valami egyszerű, csinos póló/pulcsi farmerral/leginggel, rá valami kardigán (színes). Hidegben rá kabát vagy mellény.

Haj: általában mindig kiengedve, simán, szépen átfésülve (alapból egyenes). Mikor már nem olyan szép (a hét vége felé) akkor lófarokba kötöm.

Köröm: nem festem, max átlátszóval, halvány rózsaszínnel.

Egyebek: hidegebb időben mindig hordok sálat, imádom. Amúgy ritkán nyaklánc, karkötő, de nem viszem túlzásba.

Cipő: hidegben csizma (nem magas, telitalpú), cuki bojtos. Amúgy tornacipő, sportcipő, amikor valahova ki kell öltözni balerinacipő/szandál saru.


Ennyi. :) Egyszerűség híve vagyok, nem is engedik, és a stílusom sem olyan. Csajos, divatos és egyszerű vagyok. :D

13/L

2013. márc. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:

Smink: szemceruza, szempillaspirál (ezekből is a barna), ajakbalzsam/szájfény, korrektor a bőrhibákra néha. Tehát halványan.

Ruha: egyszerű póló, kardigán, csőszárú farmerral/cicanadrággal. Nagyon egyszerűen és egyedien öltözködöm. Télen szövetkabát. Cipő: telitalpú csizma, tornacipő/sportcipő.

Haj: mindig szinte kiengedve, kivasalom. Néha formázom, felkötöm.

Köröm: átlátszó körömerősítő lakkal van csak bekenve, vagy semmivel. Sulin kívül szoktam más színekkel is.

Egyéb: hordok gyakran karkötőket, egyéb kiegészítőt is ritkábban. :)

13/L.

2013. márc. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Tegnap pl. ebbe voltam:

Szürke farmer, egy fekete csinos hosszujjú felsővel, fekete tornacipő. Kék-fehér-fekete kockás szövetkabát, kék és csillogós, vékony sál.

Hajam kiengedve, alapból egyenes, de ki is szoktam vasalni.

Sminkelni ma nem sminkeltem, körmöm nincs kifestve, semmi kiegészítő. :)

2013. márc. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 Szonjalány0 válasza:

Smink: semmi, csak ha nagyon gázos a fejem azért rakok rá egy kis korrektort de semmi több.

Ruha: csőgatya, laza hajós nyakú felsők, zenekaros pólók, egyszínű legfeljebb kis mintájú felsők.

Haj: kiengedve vagy összefogva.

Köröm: nem szoktam kifesteni suliba, max fehérrel vagy színtelen körömlakkal festem ki.

13L

2013. márc. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:

Smink:-

Ruha: ez igazából változó

Haj: általában kiengedve, egy kis francia-fonással, ritkán konty vagy sima copf

Köröm: nem szabad iskolába lakkozni

2013. okt. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim válasza:

Smink: BB krém, korrektor, szemhéjtus, szempillaspirál (soknak hangzik, de nem látszik annyira:D)

Ruha: valami csőfarmer, egy póló, esetleg pulcsi, ha fáznék, és vagy tornacsuka, vagy lapos talpú csizma télen, hidegben

Haj: kiengedve, néha-néha vasalom, de úgysem marad úgy, hét vége fele a frufrum szoktam kivasalni, hogy ne álljon száz fele

Köröm: általában semmi, mert nincs időm/kedvem. Ha mégis kis van, akkor világos színek, néha keverve sötétekkel, de mindig szépek


13/L 8.o.

2014. jan. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim válasza:

Smink szempilla spirál néha ruha csőgatya kêk / fekete néha szagatot haj kiengedett átalába vagy összefogva

Köröm átlátszó mást nálunk nem lehet vagy halvány rózsa szín

2017. júl. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
Én huszonegy évesen bocsi, hogy ide írok, de én szemöldökceruzát, szempillaspirált és rúzst vagy szájfényt használok. És ezt nekem így teljesen jó, amúgy 14 és fél éves korom óta csinálom!
2018. márc. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim válasza:

smink: egy minimális alapozóval kevert CCkrémet beauty blenderrel eldolgozok az arcbőrömön és egy kis rimmel stay matte púderrel fixálom (piros arcbőrt eltünteti)

ruha: Egy bandás póló(fekete),színes nadrággal,vagy sima kék farmerrel,és a szép kopott, tönkre hordott adidas cipőm (nem superstar,sima)

haj:Simán kiengedve,tervezem,hogy levágatom,de még szüleimnek nem mondtam

köröm:semmi...Nyári szünetbe fekete szokott lenni,de természetesen tövig rágva

stb:?Semmi más,csak a táskám tele tankönyvvel

2018. jún. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!