Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 13-14 éves lányok! Ti hogy...

13-14 éves lányok! Ti hogy néztek ki suliban? (smink, ruha, haj, köröm, stb)?

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 13:32
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
40%
07:38 én azt mondom nem igénytelen vagy, hanem te öltözöl a korodhoz megfelelően,nem is nézel kis sztem 20 évesnek :D fel is pontozlak
2012. jan. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
79%

Sminkelni nem szoktam, csak egy kis szempillaspirált használok, mert a szemem külső sarkában így összeregadnak az alsó és a felső szempilláim, és furán néz ki, de a szspirál ugye szétválasztja.

Ruha: Imádok öltözködni, rengeteg sálam, pólóm, pulcsim, etc. van, viszont a csőnadrágot utálom, szoknyát is csak nadrággal veszek fel. Nem igazán van olyan, hogy hogy nézek ki általában, mert kombinálom a színes nadrágjaimat hozzá illő felsővel, mindig veszek hozzá bolerót, mellényt vagy esetleg ilyen egyszínű nadrágtartót teszek a nacimra, illetve a sál elengedhetetlen. Pulcsiból imádom a hosszú, kötött darabokat, illetve a bebújós, kissé bő fazonúakat is, de alapjába véve mindenféle van. Nagyon szeretem még az ilyen ujjatlan kesztyűket, van mindenféle: kötött, necc, pamut, mintás, egyszínű, köves, etc., de kesztyűt csak akkor hordok, ha illik a ruháimhoz, egyébként ezer karkötőt szoktam a kezemre tenni. :D Gyűrűket nem szeretem, de a nyakláncokat és a fülbevalókat annál inkább. Cipőm is sokféle van; egyik kedvencem egy néhány centis sarkú telitalpas bokacsizma, a másik egy rémegyszerű fekete vékonynak tűnő, de amúgy nagyon meleg kb. vádliközépig érő csizma, de van lazacszínű virágmintás vászoncipőm, sárga-kék-zöld-fehér deszkáscipő-féleségem, néhány centis sarkú papucsom, szóval tornacipőn kívül mindenféle lábbelim van. :D

Körmömet imádom festeni, szinte minden nap más színű, most éppen narancssárga, de ha szerzek végre, akkor legközelebb pl. ciánkék lesz, de nem mindig ilyen rikító, van, hogy halványlila vagy rézszínű a körmöm.

Hajammal általában nem csinálok semmit, viszonylag hosszú, szögegyenes és tépett,és ez áll a legjobban. Csak a ruháimhoz illő masnit, vagy virágot teszek bele, de felkötni, vagy begöndöríteni nem szoktam.

13/L

2012. jan. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
57%

Mindig más:) Ma pl ez volt rajtam:

Bővebb, fehér Batmanes póló, lazán betűrve fekete, magasderekú nadrágba, hózentróger, piros Converse, pulcsi gyanánt egy vastagabb farmering volt rajtam kigombolva. Ehhez kb minden kézre 2-2 gyűrű, bronzos, ugyanilyen fémből ilyen maradékcuccos homemade nyaklánc:) Körmeimet pirosra, feketére, sötétkékre vagy sárgára, esetleg más furcsább színűre szoktam festeni.

A hajam egyik oldalt fel van nyírva és színes tincsek vannak benne.

Sminkem alapozó, korrektor, szemceruza, szempillaspirál.


14L (8.o.)

2012. jan. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
70%

smink: alapozó,szempillaspirál.

ruha: csizma / cipő ,csőgatya,egy sima felső egy laza sállal/nyaklánccal vagy egy pulcsi sállal (amelyikhez illik)

haj: vasalt haj

köröm: igazi ,de hosszú. Most világosrózsaszín ,kicsit átlátszós van rajta.De ha kedvem van ,akkor körömmatrica is van rajta.

14L

2012. jan. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
65%
pontozzatok csak le nyugodtan,nem az én bőröm lesz olyan 20 évesen,mint az 50 éveseké.....
2012. jan. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
91%

Smink: Halványan szemcerka, Spirálból nagyon kicsi. Ennyi.

Ruha: Csőfarmer, meg egy felső, általában színes felsőket hordok (nem vagyok szivárvány)De mármint úgy értve hogy egy piros nike felső, egy lila adidas.. Stb.

Én nem szeretem csak az ilyen melegítős pulcsikat én csak abba tudok mozogni. mondjuk meg is van az ára az ilyen pulcsiknak.

Cipő: Általában, mondjuk most télen: Csizma, vagy valami hosszabb szárú cipő. Mondjuk nálunk most ez a divat Ausztriába, én is ilyet hordok, csekk : [link]

2012. jan. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
96%

Smink: szempillaspirál, natúr színű rúzs, és általában barna tusvonal vagy egy kis barnás szemhéjfesték

Ruha: farmer, csizma vagy bakancs, esetleg ilyen sportcipőféleség, valami kényelmes póló, ha nincs rajta minta, akkor valami nagyobb nyaklánccal feldobom, és kardigán

haj: kiengedve, esetleg az első tincsek eltűzve, néha behullámosítom, de akkor is ugyanígy hordom

köröm: nem mindig van kifestve, de ha igen, akkor egyszínű, rövid


14/L (9. oszt.)

2012. jan. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
87%

smink: szemcerka, néha szempillaspirál, szájfény

ruha: farmer csőgatya (szürke, fekete, kék)valamilyen feliratos póló általában és hozzá valami laza pulcsi vagy egy egyszinű hosszú ujjú póló garbóval. általában nyakláncot és fülbevalót veszek fel hozzá és ugg csizmát.

haj: felfogva

köröm: vagy francia manikűr vagy szines köröm (fekete, lila, kék, zöld stb.)

remélem segítettem:)

13/L

2012. jan. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 darkgirlrosetta ***** válasza:
100%

Smink : nuku,legfeljebb ajakbalzsam,mert nagyon érzékeny a szám. Esetleg nagy alkalmakkor szájfény,évszázadonként egyszer rimmel,de általában semmi ilyesmi.

Köröm : Szinte sosincs kifestve,mert rágom,és most már olyan kicsik,hogy a lakk csak még csúfabbá tenné őket. Már többször próbáltam leszokni,eddig nem nagy sikerrel,de azért nem adom fel .:)

Haj : Mivel elég dús,hullámos hajam van,nem szükséges semmi extra. Általában kifésülöm és teszek bele egy hajpántot. Ha sportolok,vagy ha zsírosabb a hajam,akkor hátrafogom lófarokba,ha pedig tetszeni akarok valakinek,akkor jöhet a kifordított lófarok. De általában a hajpántos verziót szeretem. Vágás lépcsőzetes,már évek óta nem hordtam mást(nem is kell,mert ez jól áll,és én nagyon szeretem).

Ruhák : Általában követem a divatot,amennyire muszáj(a mai üzletekben nem nagyon kapni mást). Azon belül viszont mindig megmaradok a saját stílusomban. Főleg a klasszikus,elegáns ruhákat szeretem,és igyekszem minél nőiesebben öltözködni. Mivel amúgy rocker is vagyok,néha bedobok egy-egy pólót a kedvenc együttesemmel,nyáron pedig egy kis retro vonalat is szeretnék bevinni a ruhatáramba. Kiegészítők terén viszont nem fogom vissza magam,szeretem a különleges színeket és formákat.

2012. jan. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 darkgirlrosetta ***** válasza:
100%
Lemaradt:sálból egy fél szekrényem van,a világ minden divatirányzatából(trendi kockás sál,ázsiai mintás selyemsál,sötétbarna fidres-fodros rojtokkal,narancssárga kendő stb.),általában a nagy nyakkivágású v. dekoltált felsőimhez hordom őket. Cipők terén csak négyféle modellt tűrök meg a lábamon:télen bakancs(minél nagyobb,lehetőleg bundás) és csizma(minél magasabb szárú,van egy,ami térdig ér,általában fekete,és SOHA ne legyen 2 centinél nagyobb sarka),nyáron pedig papucs(minél magasabb sarkú),és szandál. Ja igen,májusban leszek 14.
2012. jan. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!