Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 13-14 éves lányok! Ti hogy...

13-14 éves lányok! Ti hogy néztek ki suliban? (smink, ruha, haj, köröm, stb)?

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 13:32
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
100%

között=kötött

bocsi a hibáért:)

2012. jan. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
45%

smink: nincs, mert nem lehet, de kőpúder és ajakápoló (kicsit színes) szokott lenni


ruha: jól áll, jól néz ki, volt egy szavazás, abból kb. 3-4 lány engem választott a "legjobban öltözködő lánynak" az osztályból (13 lány), trendi vagyok, mégse tömeglány.


haj: natúran kiengedve, mellig érő göndör hajam van, persze indulás előtt telefújom hajlakkal, hajolajjal, hajgöndörség-kihozó spray-vel, stb. tesin felcopfozva


köröm: átlátszó körömlakk, vagy semmi.

2012. jan. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
44%
14 L (8.o) voltam
2012. jan. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
98%

Én 8.os vagyok.

Smink: általában kihúzom a szememet (nem olyan erősen), egy kis szempillaspirál és kész, de néha, ha nem nézek ki borzalmasan reggel ezeket is hanyagolom. Esetleg amikor szükségét látom egy kis púder,de csak ha nagyon kell.

Ruha:Kényelmes farmer,kényelmes felső,néha ha olyan kedvem van ilyen csinosabb felsőket veszek fel,de általában inkább ilyen belebújós pulcsik-cipzáros pulcsik,jó időbe sima pólók.Szoknyát soha.:D

Haj:Nagyon ritkán kivasalom,ha elfekszem,egyébként ki van engedve.Nagyon ritkán kötöm fel, esetleg néha elöl elcsatolom.

Köröm:Nagyon sokáig rágtam a körmöm, aztán leszoktam, de mindig csúnya volt, nem bírtam jól levágni, lereszelni, kifesteni,ezért műkörmöshöz járok, de NINCS műkörmöm,a saját körmömet festetem ki géllakkal, ami olyan mint a sima körömlakk,csak sokkal tartósabb.Meg ugye a műkörmös szépen lereszeli,olyanra csinálja amilyenre szeretném, nem kerül sokba ráadásul elég tartós.


a stb. mire vonatkozik?


14/L

2012. jan. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
97%

ja igen ékszerek.Karkötőt nem igazán hordok már,nemrég még mindig voltak rajtam ezek az állatosak meg ilyen-olyan. Nyaklánc csak az ezüstnyakláncom.és a lényeg:FÜLBEVALÓ-mindig van...a bal fülembe jelenleg azthiszem 6 lyuk van,a jobban egy.Ezekbe van mit rakni.(:


ma 20:29-es voltam

2012. jan. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
90%

15 múltam, beleszámítok még? :D

Smink: Nem szoktam sminkelni magam, kicsit olyasmi erről a véleményem, mintha egy más arcot mutatnék az embereknek ezzel. De ezzel nem akarok senkit sem megsérteni. :)

Ruha: Általában valami színes felső, meg fekete/farmernadrág. Téli ruhák közül a garbókat nagyon szeretem. :)

Haj: Alapból sima, nem vasalom. Kibontva hordom általában.

Köröm: Nem festem.

Cipő: Néha magassarkú (3 cm max.).

2012. jan. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
62%

5. vagyok. Vicces, gondoltam, hogy lepontoztok.:DD

Nem azért, a kérdésre NORMÁLISAN válaszoltam, tehát HASZNOS a válaszom, az már más, hogy nektek NEM TETSZIK.

KIEGÉSZÍTÉS: smink --> szerintem a szempillaspirál és az ajakbalzsam nem nagy dolog ; korrektor/púder/alapozó - ezeket csak az orromra és az államra teszek, mert mitesszeres, ezen kívül hibátlan az arcom, nincs rajta pattanás, max ha megjön. Akkor alapozózom be az egész fejemet, ha valami fontos helyre megyek.

Öltözködés: kiegészítők: azért hordok szinte mindig ezüstöt, mert pl a fülem az egyáltalán nem bírja a bizsut, gennyes lesz, piros...(összesen 6 lyuk van a 2 fülemben, szóval elég érdekesen néznének ki tisztára bepirosodva :D)

Haj: Derékig érő göndör hajam van, ami max akkor néz ki jól, ha nem fésülködök. Ha szétfésülöm, akkor már csak hullámos, de teli lesz akkor elektromos töltéssel, aminek hála úgy néz ki, mint az oroszlánsörény. :D

Köröm: Anno rágtam a körmömet, ezt azért mégis nehezebb elrágni, különben is, eddig nem lehetett (zongorázás miatt), és anyu még régen megígérte.

Cipő: ehhez nincs hozzáfűznivalóm, szeretem a magassarkúkat, és szerintem 4-5 cm nem durva.


14/L

2012. jan. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
90%

Lol hát én nagyon igénytelen vok sztem xDDD

smink: sohaaaaa!!! xDDD

haj: kiengedve minden szituációban xD

ruha: egy póló, egy színes pulcsi, kék derékmelegítő, egy csőnadrág és az időjárástól függően tornacipő vagy csizma xD

2012. jan. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
100%

Smink: alapozó,szempillaspirál és szájfény (nem mindig)

Ruha: Általában farmer és egy pulóver. A kardigánokat, garbókat nagyon szeretem ezért ilyet is gyakran fel szoktam húzni.Cipők..hát sportcipő és csizma (nem magassarkú)

Haj: tépett hajam van, nem szoktam vasalni mert eleve egyenes.. kiengedve hordom vagy nagy ritkán felcsatolom.

Köröm: ritkán festem, suliba szinte soha

2012. jan. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
100%
bocsi lemaradt 14/L
2012. jan. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!