Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Buliba ruha/smink/köröm?...

Buliba ruha/smink/köröm? Videókat/képeket linkeljetek légyszíves!?

Figyelt kérdés
Hosszúkás arcom van, barna hajam, kékes zöld szemem, világos bőr, szemüveges vagyok, átlagos testalkat. Kocka alakú körmök. :-) M-L17
2010. máj. 5. 02:10
 1/4 anonim ***** válasza:
40%

A köröm alakja az nagyon fontos infó volt :D

Olyan ruhát vegyél amiben jól érzed magad

2010. máj. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ruha:

[link]

Szerintem ilyen, vagy ehhez hasonlót vegyél:)De persze csak leggings-el, ami fekete és fényes. Pl:

[link]

A cipő szerintem magassarkú legyen, de ha nem szereted, és elég csinosak a lábaid, akkor balerinacipőcskét is felvehetsz hozzá:)

Smink: A füstös szemek, most nagy divat, és nagyon szép is. [link]

A szádra csak szájfény rakj, vagy világosabb (nem feltűnő) rúzst.

A köröm szerintem egyszerű francia manikűr legyen, max 1-1 kisebb fekete mintával.

Amúgy 1 tipp. Ha igazán tarolni akarsz, cseréld le (legalább bulikra) a szemüveget kontaktlencsére:)

18/L

2010. máj. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első, a köröm formája a minta miatt fontos!

Hiába linkelnek nekem ugyanis olyan mintát ami hegyes körmön néz ki jól, ha nekem kocka alakú!

Második, nagyon jó tippek, köszönöm, bár a kontaktlencsés megoldást nem tudom bedobni, de a többi mind jó. :)

Jöhetnek még tippek!

2010. máj. 5. 13:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem valami ilyesmi:


[link]


[link]


Valami latex ami könnyű és kényelmes.Lehet mintás vagy egyszínű.És valami hosszított pólóval,esetleg még övvel.: D


[link]


[link]


és közép magassarkú.: D


De buliba jól áll az ilyen csili-vili póló: D

2010. máj. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!