Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 13-14 éves lányok! Ti hogy...

13-14 éves lányok! Ti hogy néztek ki suliban? (smink, ruha, haj, köröm, stb)?

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 13:32
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim válasza:
100%

Smink:ha pattanásom van egy pici korrektor,Labello.

Ruha:csőfarmer,kicsit hosszított flitteres,színes póló,pulcsi,színes meleg sál,lila kabát.

Haj:kiengedve vagy lófarokban,vasalni nem szoktam mert eleve egyenes.

Köröm:átlátszó körömlakk és néha egy-egy pici körömmatrica.

Ékszer:fülbevaló.

13/L

2012. jan. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
17%
Mennyein sminkelnek.
2012. febr. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
76%

Smink: néha szemceruza, szempillaspirált sose használok, így is elég nagy a szempillám, hogy sokszor belelóg szó szerint a szemembe, korrektor a kisebb hegeimre, meg a szám szélére, mert el van mind két szám sarka színeződve. (pigmentfolt), átlátszó, picit pirosas ajakbalzsam, mert ez az egyetlen, ami hidegben is óvja a mindig cserepes szám...

Ruha: csőnadrág, hosszított pólók, mintás pólók, pulcsik

Haj: kiengedve... most vágattam le a gyönyörűszép hosszú hajamat egy vállig érőre, de ez is jól áll. :) néha oldalra tűzött kontyban van, sose vasalom, és nem is szárítom. Viszont ki van rikítva, mivel nagyon sok van még így is.

Köröm: Ápoló átlátszó körömlakk, semmi több.

Kiegészítők: karkötők, fülbevaló(a porcban van egy piros mindig), sálak(selyem, kockás, stb... imádom a sálakat:D)

2012. febr. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
0%

utolsónak:

bocsi, szerintem elég gáz a szemceruza szempillaspirál nélkül...:S Szempillaspirált nem csak azért használnak a nők, hogy hosszabbak legyenek a szempilláik, de s spirálozott és a természetes szempillák kinézetben nagyon eltérnek egymástól [nekem is nagyon hosszú pilláim vannak, ha nincs kispirálozva, akkor mindig megjegyzik páran, hogy milyen hosszú szempilláim vannak, meg hogy tökre irigyek érte :D ... de kifestve sokkal szebb...és nem azért mert így még hosszabb, de jobban kiemeli a színemet, mert így 1 dúsabbnak tűnik, 2 nagyon erős fekete színe van így [míg a természetes szempillák csak olyan seszínűek, alig észrevehetőek, akármekkorák]

Most mondhatod azt, hogy neked így is olyan mintha ki lenne spirálozva, de abszolút nem tűnik úgy soha senkinél...

2012. febr. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim válasza:
82%

ruha: csőgatya, menő póló, converse, kardigán

kiegészítők: na, azokat nagyon szeretem:D színes mindenféle karkötők, baglyos nyaklánc, masnis gyűrű+amikor nem felejtem el fülbevaló. ezeket szokták is dicsérni;)

haj: hosszú, mell alatt egy kicsivel&hátam közepéig érő barna, tépett és meneteles. festeni nem akarom mert szeretem a szinét (aranybarna)

smink: meggyes labello általában, de van egy csomó szájfényem meg hasonlóm. folyékony korrektor (mint az alapozó). szempillaspirál nagyon vastagon (erre van egy sajátos technikám:D), de nemcsak a szempillámra, hanem a vízvonalamra is. ügyesen kell a végével. lehet h hülyén hangzik de jól néz ki:D szemceruzát akarok, majd be is dobom az ötletet anyunál. de sztem leszólná:| ígysem szereti a szempillaspirált sem:(

köröm: mindenféle színes kivéve fekete, mert az nem tetszik:P jelenleg cseresznyepiros, az a kedvencem:D a szüleim ezt sem díjjazzák, beszólnak érte, mint a sminkért is, de maradhat.mert hogy még korai meg a természetets szépségnél nincs szebb meg blablabla...:P oké, nem kell füstös smink, de azért vannak határok. pl mi lenne korrektor, szemöldökszedés, szőrtelenítés, és hajmosás nélkül?!

14-15l

2012. márc. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
0%
off: 14:30: nem felül szoktam, hanem alul, mert nekem rosszul áll az, ha felül szokott kihúzva lenni. De lent is csak úgy, hogy épphogy látható legyen, a szempillák tövében bele-bele nyomkodva, hogy csak kihangsúlyozza a szempillákat. Szóval érted. :)
2012. márc. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 piicur válasza:

smink: azt nagyon ritkán. az arcommal mázlim volt. Nem pattanásos a bőröm, és sötét a szemem. Meg szerintem a suli nem pont az a hely, ahova smink kell.

ruha: mindig változó. imádom a színes cuccokat. színes csőgatya, valamilyen póló, hidegben kötött (színes:P) pulcsi. amúgy bőrdzseki.

haj: az is mindig változó. mihez mi illik. kibontva, copfba, kontyba, gyakran befonom, vagy csak elcsatolom, feltűzöm:D amilyen kedvem van.

köröm: öö. átlátszó köröm lakk. minek több??:D

és gyakran kiegészítők. imádom a sálakat, majdnem minden nap másik van rajtam:D de rengeteg fülbevalót hordok (feldobhatod azzal, hogy nem egy párat veszel fel - hanem 2 különbözőt)... a hosszú láncokat szeretem, de mintás pólóhoz nem mindig áll az jól.

így hirtelen ennyi..:)

2012. márc. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:

21:24 :


14:30 vagyok, igen, rögtön értettem, hogy alul húzod ki. Erre mondtam hogy gáz.

2012. márc. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim válasza:
40%
Miért pontozzák le azt, aki sminkel/műkörme van/magassarkút hord?
2012. júl. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim válasza:

smink : alapozó, púder, szemtus

ruha : cicanaci vagy szoknya, farmer, magassarkú vagy egy sima nike cipő, triko, vagy valami normális felső.

haj : kiengedve, oldalra fésülve, kivasalva :D

köröm : vagy műkörmöm van, vagy kifestem :D

14/L.

2012. aug. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!