Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek tényleg bunkók...

Szerintetek tényleg bunkók voltunk?

Figyelt kérdés
Két barátnőm átjött hozzám és az egyik a legjobb barátnőm.Én mind a kettővel jóban vagyok de ők egymást nem kedvelik annyira.Amikor ideért a legjobb barátnőm addigra a másikkal már rendesen hülyültünk.Amikor megérkezett megkérdezte,hogy játszhat-e a telefonommal és én igent mondtam.És szval mi ott hülyültünk ő meg játszott.De nem is ez a lényeg.Amikor felhívta az apukája direkt szivattuk és elkezdtünk nevetni hangosan.Erre meg leszid minket,hogy ezt minek kellett mert nem is tudta az apukája hogy itt van.De mi nem tudtuk hogy nem mondta el.Amikor az anyukája hívta akkor meg oda kiabáltuk,hogy tedd le a cigit meg ilyenek.Ezen is besértődött.De ilyet sztem mindenki csinál a barátaival.És rejtett számot hívogattuk de nem jött rá hogymi vagyunk azok pedig ott röhögtünk szinte előtte.Ezen besértődött és hazament.De be is szállhatott volna a hülyéskedésbe.Én bocsánatot akartam kérni de a barátnőm akivel mind ezt csináltuk azt mondta h ne,mert ilyet minden barát csinál.Én küldtem neki egy üzenetet,hogy nem akartunk rosszat de nem írt vissza.Tényleg túlzásba vittük?
2011. dec. 27. 23:22
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Mi is ezt szoktuk csinálni de senki sem sértődik be.
2011. dec. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
87%

Igen, azok voltatok. Fordított esetben biztos neked is nagyon rosszul esett volna ez az egész.

Ráadásul Te voltál a vendéglátó, illett volna mindkét barátnődre odafigyelni, és nem az egyikkel szekálni a másikat.

2011. dec. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
Én nem sértődtem volna meg.A másik meg az,hogy nem is akart beszélni velünk.Amikor megjött egyből elkérte a telefonomat és azzal akart játszani.
2011. dec. 31. 10:18
 34/41 anonim ***** válasza:

Tudom milyen helyzetben vagy. Én is átéltem sokszor, de most nem írom le mert elég hosszú, max. üziben.


Én sem sértődtem volna meg annyira. Tavaly engem is kirekesztett kicsit az állítólagos "barátnőm" meg a másik. Akkor eléggé zavart, de most már tudom hogy ez csak felszínes "barátság".


Én úgy oldottam meg a dolgot (másról van szó) hogy amikor csak tehettem külön voltam mindkettővel. Ám amikor közösségi helyen : strandon, moziban a másik is ott volt, na az a kellemetlen helyzet.


Lehet hogy tényleg választanod kéne. Egyszerűbb lesz neked meg nekik is. Az írásodból elnézve egyértelmű kivel lennél szívesebben. ;) Írhatsz üzit ha szeretnél ! Sok sikert !


13/L

2011. dec. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
mi történt azóta?
2011. dec. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
Még haragszik szerintem.
2011. dec. 31. 19:08
 37/41 anonim ***** válasza:
0%
Nem voltatok bunkók, ez csak ártatlan tréfa volt, neki nem kellett volna így besértődnie. Na, de eleve nem értem, hogy minek ment oda, ha tudta, hogy ott van az a barátnőd is, akivel ő nem jön ki. Vagy ha csak akkor tudta meg, mikor betoppant hozzátok, akkor nem kellett volna úgy kivonnia magát a társaságból, vagy megerőlteti magát, és viselkedik normálisan, vagy inkább mondta volna, hogy bocs, nem érzem jól magam, és inkább ment volna haza.
2012. jan. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Szerintem tudni kéne hogy hol a határ ahol nem bántod meg a másikat még akkor is ha nem a barátnőd, és ha barátnőd akkor főleg tudnod kéne...
2012. jan. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
0%

Bocs, ez magas labda az egyik válaszolótól


"Nagyon kislányok vagytok még agyilag."[...]

16/l <----- = kislány. A nyolcadikosok 1-2 évvel fiatalabbak nálad.

2012. jan. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim válasza:
Ezt eléggé túlzásba vittétek, ugyanis ha azt kiáltozzátok a telefonba "tedd le a cigit" , meg ehhez hasonlók és a szülei meghallják, azt fogják hinni hogy a lánya tényleg cigizik. A csajszi kap otthon egy fejmosást, de ha a szülei szigorúbbak az se kizárt hogy jobban megharagudnak rá, aztán meg ti csodálkoztok hogy megsértődik.
2012. jan. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!