Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek tényleg bunkók...

Szerintetek tényleg bunkók voltunk?

Figyelt kérdés
Két barátnőm átjött hozzám és az egyik a legjobb barátnőm.Én mind a kettővel jóban vagyok de ők egymást nem kedvelik annyira.Amikor ideért a legjobb barátnőm addigra a másikkal már rendesen hülyültünk.Amikor megérkezett megkérdezte,hogy játszhat-e a telefonommal és én igent mondtam.És szval mi ott hülyültünk ő meg játszott.De nem is ez a lényeg.Amikor felhívta az apukája direkt szivattuk és elkezdtünk nevetni hangosan.Erre meg leszid minket,hogy ezt minek kellett mert nem is tudta az apukája hogy itt van.De mi nem tudtuk hogy nem mondta el.Amikor az anyukája hívta akkor meg oda kiabáltuk,hogy tedd le a cigit meg ilyenek.Ezen is besértődött.De ilyet sztem mindenki csinál a barátaival.És rejtett számot hívogattuk de nem jött rá hogymi vagyunk azok pedig ott röhögtünk szinte előtte.Ezen besértődött és hazament.De be is szállhatott volna a hülyéskedésbe.Én bocsánatot akartam kérni de a barátnőm akivel mind ezt csináltuk azt mondta h ne,mert ilyet minden barát csinál.Én küldtem neki egy üzenetet,hogy nem akartunk rosszat de nem írt vissza.Tényleg túlzásba vittük?
2011. dec. 27. 23:22
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
98%
Túlzásba vittétek.
2011. dec. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Igen,az lehet..:/
2011. dec. 27. 23:35
 3/41 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kislányok vagytok még agyilag. Nem bunkó, hanem primitív dolog ilyenekkel szórakozni. Ha egy barátom ilyet csinálna, szájbavágnám. :)

Én úgy gondolkozok, hogyha valaki a barátom (nem haver, hanem igaz barát, akár legjobb barátnő), akkor nem szívatom, nem ordibálok a telefonba, nem hívogatom rejtett számról, bevonom a beszélgetésbe. Haverral megint más a dolog, olykor még jó is marakodni hülyeségeken meg szívni egymás vérét. :D

16/l

2011. dec. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Háát igen.De hogyha csak egyikükkel vagyok akkor tök jól elvagyunk.De csak külön külön.Ha együtt vagyunk veszekedés a vége.
2011. dec. 27. 23:50
 5/41 anonim ***** válasza:
94%

Egyszerű a megoldása. Nem kell olyan helyzetet teremteni, ahol összefuthatnak. Főleg nem nálad. ^^

(előző voltam)

2011. dec. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Igen de úgy volt,hogy a legjobb barátnőm nem jön de aztán megjelent és kezdődött a balhé.És ha hárman vagyunk én nem szándékosan de nagyon bunkó vagyok,legyen az itthon vagy az iskolában mert,egy osztályba járunk.
2011. dec. 27. 23:55
 7/41 anonim ***** válasza:
76%
Kegyetlenül őszinte leszek: válassz köztük. Mert ez így se neked, se a "legjobb barátnődnek", se a harmadik lánynak nem jó. Valakinek mindig fájdalmat okozol ezzel. Tapasztalatból mondom, hogy jobb választani. :)
2011. dec. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Igen lehet,hogy igazad van.Mert ahányszor külön vagyunk mindig úgy érzem az a legjobb barátnőm akivel épp vagyok.De ha választok akkor az egyiket vérig sértem és többet szóba se áll majd velem.
2011. dec. 28. 00:01
 9/41 A kérdező kommentje:
Mert a legjobb barátnőmet már ovi óta ismerem a másik lány pedig 2. óta.Amúgy most vagyok 8.-as.
2011. dec. 28. 00:03
 10/41 anonim ***** válasza:
58%
8-os
2011. dec. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!