Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tetszik egy srác. és én neki?...

Tetszik egy srác. és én neki? Tavaly tudom, hogy tetszettem neki, de azt hiszem, hogy akkor még kicsit gyávák voltunk ahhoz, hogy úgy igazából járjunk. Most 14 éves fejjel tudom, hogy nem is olyan gáz ez.

Figyelt kérdés
Idén nem jött be annyira, de mindig is bírtam, mert nagyon jó fej és okos is , ráadásul kocka hasa van :DD és az osztálytársam. A múltkor elmentünk pár haverommal egy étterembe és ott ült kettővel mellettem. Volt, hogy hozzám szólt meg ilyesmi, de amikor mellém ült , akkor éreztem, hogy összeér vele a könyököm és ő dőlt nekem, egy könyvben olvastam azt,hogy frisson és ez az volt. Izzodt a levegő köztünk.. Így hülyéskedtünk meg minden és egyre közelebb került hozzám.Amikor meg elmentünk sétálni leültem egy padra ő odaállt mögém és hülyeségből rá rakta a fejemre a kezét. Én levettem és mellém raktam, erre megfogta a vállam. Még suliban infón kérte, hogy üljek mellé, meg volt ,hogy ő ült le mellém. Olyankor nagyon jól elvagyunk, csak az a baj, hogy más is tetszik neki. Nem tudom mi legyen....
2011. jún. 16. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Nálam pontossan ugyan ez volt azzal a külömbséggel, hogy neki még mindig én tetszek, am: tavaly év elején (amikor egy osztályba kerültünk) bevallotta h tetszek neki, én gondoltam h áhh egy ki gyerekszerelem, nem-rt mondtam... de most rájöttem hogy kár volt. Szeptember 22.-én akarok neki végre igen-t mondtani (azért mert 2010 szeptember 22.-én vallott szerelmet)


Neked azt javaslom h várj 1 kicsit még rá...

2011. jún. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát , várni..azt mindenképpen , mert hát nyár van most meg minden , nem találkozunk :) :/

De neked meg csak annyit, hogy azért tegyél utalásokat felé..mert nyáron minden megtörténhet;)

köszi :)

2011. jún. 17. 10:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs mit... persze próbálok utalgatni rá, h "ebből lehet valami..." de én csak szeptemberben szeretnék konkrétat mondani, mert sztem a nyári távolság nem tenne jót egy friss kapcsolatnak , más h ha suliban mindennap talizunk.. de nyáron sztem ez nem menne..
2011. jún. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 halasz_krisztian válasza:
3 év múlva megérted.
2011. júl. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!