Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek tényleg bunkók...

Szerintetek tényleg bunkók voltunk?

Figyelt kérdés
Két barátnőm átjött hozzám és az egyik a legjobb barátnőm.Én mind a kettővel jóban vagyok de ők egymást nem kedvelik annyira.Amikor ideért a legjobb barátnőm addigra a másikkal már rendesen hülyültünk.Amikor megérkezett megkérdezte,hogy játszhat-e a telefonommal és én igent mondtam.És szval mi ott hülyültünk ő meg játszott.De nem is ez a lényeg.Amikor felhívta az apukája direkt szivattuk és elkezdtünk nevetni hangosan.Erre meg leszid minket,hogy ezt minek kellett mert nem is tudta az apukája hogy itt van.De mi nem tudtuk hogy nem mondta el.Amikor az anyukája hívta akkor meg oda kiabáltuk,hogy tedd le a cigit meg ilyenek.Ezen is besértődött.De ilyet sztem mindenki csinál a barátaival.És rejtett számot hívogattuk de nem jött rá hogymi vagyunk azok pedig ott röhögtünk szinte előtte.Ezen besértődött és hazament.De be is szállhatott volna a hülyéskedésbe.Én bocsánatot akartam kérni de a barátnőm akivel mind ezt csináltuk azt mondta h ne,mert ilyet minden barát csinál.Én küldtem neki egy üzenetet,hogy nem akartunk rosszat de nem írt vissza.Tényleg túlzásba vittük?
2011. dec. 27. 23:22
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
Nincs örök harag mert,azóta már beszéltünk.De csak facebook-on.Igazából nem tud sokáig haragudni rám meg én se rá.
2011. dec. 28. 11:10
 22/41 anonim ***** válasza:
100%

Ő vitte túlzásba egy kicsit?

Ugyan már.

2011. dec. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
Nem kellett volna ennyire megsértődnie.Rendben van ha egy kicsit megharagszik.De csak baráti móka volt.
2011. dec. 28. 12:48
 24/41 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is bunkók voltatok hogy piszkáltátok . Érezd át a helyzetét hogy ez neked hogy esne ? Az baromság hogy választanod kell köztük . Nem kell csak figyelj oda mind a kettőre . Legyél tapintatos avval nem leszel vicces ha mást piszkálsz főleg nem a legjobb barátnődet . És ha otthon elhitték hogy cigizik és ezért megbüntették ??? Kérj tőle ezerszer is bocsánatot és fogadd meg hogy soha de soha többé nem csinálsz vele ilyet . És tényleg ne csinálj . Meg is értem hogy szegény haza ment mert egyenesen elűldöztétek . Am miért hallgatsz arra a másik lányra ha bármit mond neked akkor te megcsinálod ?? Jó hogy azt mondja hogy ne kérj tőle bocsánatot hisz ő nem bírja a legjobb barátnődet és ha haragba vagytok akkor az neki csak a javát szolgálja . Gondold meg hogy kell e neked a legjobb barátnőd ha kell akkor gyorsan kérj tőle bocsánatot !!!!!!!!!
2011. dec. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
Én tényleg nagyon szeretem a legjobb barátnőmet.Mintha testvérek lennénk.De ha hárman vagyunk nincs közös téma.ÉS általában ő szorul ki.Én nem így akarom ez csak jön.Nem szándékosan hagyom ki a beszélgetésekből.És tényleg cigizik,az a része nem volt hülyeség.
2011. dec. 28. 15:44
 26/41 anonim válasza:
100%
mi is hülyülünk a barátnőimmel de az azért már hogy az anyukájával beszél és bekiabáljátok h tedd le a cigit, az már túlzás. én is besértődnék ha ez történne velem..
2011. dec. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:
De én azt nem értem,hogy miért nem vágott vissza eddig ha külön külön mondtunk neki valamit mindig visszavágott.Most ezért nem értem.
2011. dec. 28. 17:05
 28/41 anonim ***** válasza:
100%
Talán megunta már.
2011. dec. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
80%
szerintem elég bunkó voltál főleg hogy közbe tudtad is hogy nem esik jól neki!
2011. dec. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
Igazatok van.De a legjobb az,hogy a barátnőmmel már kibékült de rám még mindig haragszik.És ezt úgy kellett visszahallanom.
2011. dec. 28. 17:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!