Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek tényleg bunkók...

Szerintetek tényleg bunkók voltunk?

Figyelt kérdés
Két barátnőm átjött hozzám és az egyik a legjobb barátnőm.Én mind a kettővel jóban vagyok de ők egymást nem kedvelik annyira.Amikor ideért a legjobb barátnőm addigra a másikkal már rendesen hülyültünk.Amikor megérkezett megkérdezte,hogy játszhat-e a telefonommal és én igent mondtam.És szval mi ott hülyültünk ő meg játszott.De nem is ez a lényeg.Amikor felhívta az apukája direkt szivattuk és elkezdtünk nevetni hangosan.Erre meg leszid minket,hogy ezt minek kellett mert nem is tudta az apukája hogy itt van.De mi nem tudtuk hogy nem mondta el.Amikor az anyukája hívta akkor meg oda kiabáltuk,hogy tedd le a cigit meg ilyenek.Ezen is besértődött.De ilyet sztem mindenki csinál a barátaival.És rejtett számot hívogattuk de nem jött rá hogymi vagyunk azok pedig ott röhögtünk szinte előtte.Ezen besértődött és hazament.De be is szállhatott volna a hülyéskedésbe.Én bocsánatot akartam kérni de a barátnőm akivel mind ezt csináltuk azt mondta h ne,mert ilyet minden barát csinál.Én küldtem neki egy üzenetet,hogy nem akartunk rosszat de nem írt vissza.Tényleg túlzásba vittük?
2011. dec. 27. 23:22
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, milyen rossz, voltam ebben a helyzetben. Volt X, a legjobb barátnőm, meg Z, egy csaj, akit rühelltem. X-szel megromlott a kapcsolatom, mert féltékeny voltam Z-re, meg egyéb olyan dolgok miatt, amiket nehéz elmagyarázni, és szappanoperába illő (nem leszbi-szerelem, ha erre gondolsz :P). Úgyhogy mi eltávolodtunk egymástól, ő meg Z-nek lett a legjobb barátnője.

Megviselt a dolog, de jobb volt így, mert nem volt féltékenykedés, hiszti, stb. Csak nálunk annyi volt az eltérés, hogy Z volt a zsarnok. Ő terrorizált engem és X-et. :D

2011. dec. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem választanék 2 barátnő közül....
2011. dec. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%
Az a legutolsó megoldás. De ahogy látom a leányzó meg nem igazán tudja összehangolni a két csajt, tehát a mostani helyzet sem jó senkinek. Valakinek mindig fájni fog, ha az ilyen esetek ismétlődnek.
2011. dec. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%

Meg is lehetne beszélni ezt. Én is voltam így, hogy egyik barátnőm rühellte a másikat, de meg lehetett beszélni velük, hogy attól, hogy ők nem szimpatizálnak egymással, attól még rám számíthatnak és remélem én is rájuk. De vége lettmindkettőnek, mert mindenki szanaszét költözött.

23/N

2011. dec. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:
Majd valahogy próbálom velük elintézni.Valami csak lesz.
2011. dec. 28. 07:01
 16/41 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értelmeztem a legjobb barátnőddel csináltátok ezt,nem volt szép. Lehet egy ideig szórakoztató NEKTEK.

Gondolj bele te elmentél volna hozzá és ők ketten így szórakoznak veled,és tudod,hogy rajtad szórakoznak mit tettél volna? Röhögtél volna,hogy szívatnak téged.

Én sem szálltam volna be a magam szívatásába.


Ne hagyd magad befolyásolni,mert akkor bocsánatot kellett volna kérned és nem üzenetbe. Tessék elmenni hozzá és személyesen elmagyarázni a dolgokat és belátni,hogy butuska voltál mindenkivel előfordul.


Ne hagyj ilyen butaságok miatt elveszni egy barátnőt!

Sok Sikert.

2011. dec. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:
Nem a magam szivatásába szálltam volna be.Hanem visszavágtam volna.De tényleg nem akarom elveszíteni.
2011. dec. 28. 10:39
 18/41 anonim ***** válasza:
Ha visszavágott volna abból lett volna veszekedés,ő inkább otthagyott titeket.
2011. dec. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
Nem lett volna veszekedés mert nem vagyunk olyanok.Lehet,hogy túlzásba a vittük elismerem.De szerintem ő is túlzásba vitte egy kicsit.
2011. dec. 28. 10:51
 20/41 anonim ***** válasza:
95%

Ha ilyen az állítólagos legjobb barátnő, mint amilyen te vagy, inkább ne legyenek barátaim.

Primitív óvodás baromság volt, amit csináltatok, de legalább rád ismert a másik csaj, innentől biztos jobban válogatja majd meg a barátait. Nem hiszem, hogy te közéjük fogsz tartozni.

2011. dec. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!