Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek mit tehetnék?

Szerintetek mit tehetnék?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, voltunk kórussal szerepelni és utána kaptunk egy pohár forralt bort. Ezután kilencre otthon voltam, tanultam másnapra, majd lefeküdtem aludni, ahogy hét közben szoktam. De mivel nem vagyok simlis, hanem el szoktam mondani mindent anyukámnak, elmondtam neki, hogy kaptam egy pohár forralt bort. Erre jól leteremtett, hogy legközelebb meg biztosan bedrogozva jövök haza, meg hogy mi lesz a következő. Nem tudom miért teszi ezt velem, mindig megbízható voltam maximum este fél 11ig voltam bárhol máshol, és csak hétvégén. Mindig hazaértem, nem szoktam lerészegedni sem, iskolában 4es5ös jegyeim vannak, legtöbb ötös. Nem élek kicsapongó életet, nem is támogatok senkit, aki ennyi idősen iszik, drogozik, nem tanul. Úgy érzem én is értékes ember vagyok, nem érdemlem meg, hogy az anyám ne álljon szóba velem. Azt mondja csak akkor álljak szóba vele, ha elengedhetetlen. Én ezt nem érdemlem meg. Szerintetek mit lehet tenni egy ilyen vaskalapos szülővel?
2011. dec. 18. 13:22
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
forralt borról annyit,h ez egy mániája,h abban van alkohol. még ha előadást tartanék neki a forralt bor nevetségesen alacsony alkohol tartalmáról, akkor is rázná a fejét, mert MAKACS. Egyik ismerősünk (orvos, egyetemi előadó tanár) közölte velem,h leragadt egy 12 éves szintjén, nem kell törődni vele. De ő az anyám, osztottak a jogaink bakker. részlegesen dönthet felőlem, még három évig...
2011. dec. 18. 14:05
 12/15 anonim ***** válasza:
Sértődj meg, ne beszélj vele, aztán ha eltelik egy kis idő, akkor közöld vele hogy nagyon megbántott hogy ennyire megkérdőjelezi a megbízhatóságod.
2011. dec. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2011. dec. 18. 15:32
 14/15 anonim ***** válasza:
A testvéreiddel is így viselkedik? Vagy csak veled? Ők mit szólnak ehhez? És apukád?
2011. dec. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én kimennék és mondanám neki:

"Anyuci,ha egy kicsit abbatudod hagyni a duzzogást akkor elmondom,hogy nem volt már alkohol a forralt borban,mert kifűzték belőle,szerinted tényleg magas alkoholtartalmú itallal fognak megkínálni minket?na szia"

És elmennék, így a saját stílusomban csinálnám ezt,amit nem tudok leírni,de anya utálja ha azt csinálom,mert ilyen tündéri kis kedvesen,de flegmásan mondom áá leírhatatlan:D De én ezt tenném és hátat fordítanék és elmennék onnan mosolyogva.

2011. dec. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!