Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, ti iskolában amikor...

Kamaszok, ti iskolában amikor dolgozat van szoktatok csalni, puskázni közben?

Figyelt kérdés
2011. nov. 19. 14:40
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
12%

Sziasztok!


Én történelmet oktattok és nálam még senki nem puskázott , állandóan járkálok, így kiküszöbölöm ezt a lehetőséget. A padokat végig nézem, röpdolgozat előtt, hogy van-e rajta valami, a padokban semmi nem lehet,az az asztalon sem. Mindenki elővehet akármennyi tollat, de tolltartó nem lehet a padon. Egyszer egy gyerek olyan volt mint ,ha kezére írt valamit. Mondtam neki, hogy mutasd a kezedet, nagy lazán megmutatta semmi nem volt rajta, a gyerek mondta " Tanárbácsi nem bízik bennem?" Én válaszoltam, de csak van egy jó mondás:

"A bizalom jó dolog, de az ellenőrzés még jobb"

Vlagyimir Iljics Lenin.

Így szerintem senki nem puskázik.

2012. febr. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

én szinte majdnem mindig szoktam az egész osztály szokott és nem nagyon veszik észre

12/l 6.o

2012. máj. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim válasza:

Naná :D De nem kifejezetten puskázni ( néha azt is )

Haném a barátokkal megbeszéljuk vagy ilyesmi :)

Kitaláltunk jeleket is hogy segítség kell :)

így oldjuk mi meg.. XD :))

2013. jan. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Én szinte mindig csinálok, de 10 dogából 1-szer kell megnéznem.
2013. febr. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Csak fizikán szoktam puskázni, mert ott megtehetem. A többi tárgyra szoktam tanulni, amit meg nem tudok, azt megbeszélem a padtársammal. :) Néhány tanárnál csak egy csoport van a dolgozatoknál, ott pedig pofonegyszerű lemásolni a másikról a válaszokat. :D
2014. jan. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Én az általánosban technikán puskáztam rendszeresen,de mást tantárgyból nem.Most a gimibe pedig egyszer éneken fordult elő,hogy használtam a puskámat,azon kívül még egyszer írtam irodalomra és törire,de nem használtam őket.

15/L 9.osztály

2014. jan. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!