Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, ti iskolában amikor...

Kamaszok, ti iskolában amikor dolgozat van szoktatok csalni, puskázni közben?

Figyelt kérdés
2011. nov. 19. 14:40
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

igen :)

18L :D

2011. nov. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
75%

Énnem.^^"

A nyelvtan/irodalom tanárunknál (ő tanítja a nyelvtant és az irodalmat is ) pedig dolgozat írás közben simán kinyithatnánk a füzeteinket,nem venné/veszi észre:'D. A múltkor irodalom témazárót írtunk és egymás után két irodalom óránk volt. Elkezdtük írni az első órán és nem fejeztük be.A tanár azt mondta hogy majd következő órán lesz még rá időnk és kiengedett az udvarra ( 3. vagyis nagy szünet volt amikor ugyehát a felsősök kimennek az udvarra.^^) Eszébe sem jutott hogy megbeszéljük kinnt, kb. az egész osztály megbeszélte és a füzeteinket is kivittük (most volt nemrég,nagykabát alatt eldugtuk:'D).Hát perszee hogy szinte mindenkinek 5öslett :33 (13/L 7.oszt.^^)

2011. nov. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
89%
Utolsó vagyok,egyébként a biosz tanárunk aki egyben a technika tanárunk is mindíg biologia témazáró előtti technika órán mondja nekünk hogy 'puskázhattok,csak ne vegyem észre,és akkor oké.' Egyébként nagyon jó fej a múltkor technika óra volt kémia előtt és rájöttem hogy nem csináltam írásbelit (kémiából) és akkor mondja hogy 'nyugodtan írd meg most a kémia házidat,nem szólunk róla senkinek':D (Bocs az OFFért) (mégmindíg 13/L és még mindig 7.oszt:DD)
2011. nov. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, eddig életemben háromszor írtam puskát, de semmi szükségem nem volt rá. :D A múlthéten töri TZre, mert fontos volt a jó jegy, de végülis nem volt rá szükségem és meglett az ötös. :D Meg még infora és énekre, de mindkét doga elmaradt. Nem szokásom puskázni, és nem is vagyok rá büszke, de énekből pl. rendszeresen elfelejtem, ha dogát írunk, meg nem mindig van időm mindenre tanulni.
2011. nov. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

ÁÁhh :)) ^^

hatodikos vagyok,és amúgy természetes hogy puskázok,sokszor..mivel nem szeretek csak arra a tantárgyra tanulni amit szeretek(angol,töri)a többit hagyom a csudába..amúgy nem rég informatika óránk volt ugye dolgozat,és én kitettem a padomra a füzetemet,mert semmit se tudtam,és a tanár ott volt és meglátta,de egy szót se szólt,és négyes lett,szóval ennyi..:))

12/L 6.oszt.

2011. nov. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
83%
minden órán szoktam. a fele úgyse fog kelleni. 9. osztály fiú, és le lehet pontozni mert nem érdekel, tróger vagyok, mégis gimibe járok:D
2011. nov. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

puskát írni csak fizikára szoktam, de lesni a padtársról meg megbeszélni szoktam föcin, törin, francián, éneken.

aztán bioszból meg kémiából, amiből jó vagyok, súgni szoktam.

a többi tantárgyból nem szoktam kooperálni

a puskát pedig a számológépem fedelébe szoktam beleragasztani, vagy amikor még másmilyen volt, akkor a hátára írtam.

nyolcadikban kezdtem rendszeresen csinálni, mert nagyon kemény lett a fizika

2011. nov. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Igen, szoktam, de csak olyan tantárgyakból, amik nem érdekelnek és nem is fognak kelleni nekem (fizika, földrajz).

15/L 9.-es

2011. nov. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Ha tanulok, ha nem , írok és egy biztosítótűvel belerakom a tolltartómba .Ha valamit elfelejtek elég elolvasnom egyszer és eszembejut. Nem nagy csalás, évszámokat, neveket szoktam felírni, legtöbbször (vagyis , csak ennél a 3 tantárgynál csinálom ezt)csak Történelem- , nyelvtan- és énekdolgozatok alatt. :DD
2011. dec. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Én komolyan sose puskázok! 7.-es vagyok és eddig még sose. De meg is látszik rajtam. Ilyen 3.5-6 átlag. Akkor ezért jobbak nálam. Na mindegy én nem akarok mert engem nem is érdekel az egész.
2012. jan. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!