Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, ti iskolában amikor...

Kamaszok, ti iskolában amikor dolgozat van szoktatok csalni, puskázni közben?

Figyelt kérdés
2011. nov. 19. 14:40
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
90%
Àh nem ilyet senki nem tesz.....
2011. nov. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
89%

Van olyan aki nem puskázott sosem???

Te pedig egy tanár vagy?

2011. nov. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
94%
Előfordul,sajnos egyre gyakrabban,de próbálok minél többet tanulni és minél kevesebbet puskázni.
2011. nov. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
93%

Igazából csak akkor, ha bukásra állok és évvége van (utolsó témazáróknál) - igazából ez csak 1x fordult elő.


Amúgy túl lusta vagyok puskázni.

2011. nov. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
89%
Én szoktam, elég gyakran. De csak a (számomra) kevésbé fontos tantárgyaknál pl. kémi, fizika, ritkán biológia.
2011. nov. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim válasza:
80%

én 16 éves lány vagyok.4 éve járok gimibe.(6 osztályosba)

általánosba sosem csaltam, mindig mindent megtanultam.első 2 évbe gimibe is szintén.viszont kilencedik,tizedikbe-amikor egy nap van hogy 4 dolgozatot íratnak velünk-többször van hogy puskáznom kell.utána lelkiismeret furdalásom van,de mindig arra gondolok, hogy az osztály 98% is ugyanezt csinálja.

nem büszkélkedem vele..:\

2011. nov. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
86%
ahha de ritkán, a padra vagy a tolltartóm belsejébe írom. de ez nagyon ritkán van
2011. nov. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
86%
persze. a biztonság kedvéért minden nagyobb dogára írok puskát. mindig megtanulom, csak ha véletlenül nem jut eszembe egy szó vagy évszám, akkor hasznos. :)
2011. nov. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
89%

Szinte minden dogára írok-aztán vagy használom,vagy nem.:D

törin és föcin lehetetlen puskázni,ott senkinek nem megy,nagyon szemfülesek a tanárok.:D jah és németen sem...

de a többi tantárgyból szinte minden.A magyartanár le szokott ülni a tanári asztalhoz,kezébe veszi a magazinjait-úgy hogy ki se lát mögüle-és úgy ül egész órán.Egyszer körbesétált,nekem látta a puskámat,és nem is szólt.:D

Fizikatanár mindig beül a terem egyik szélébe,és engem pont eltakar 3-4 ember,egyáltalán nem lát rám.


Olyan 8.osztályban kezdtem el a puskázást,akkor már lustultam,most egy eléggé kemény gimibe járok,de ami fontos azt mindig megtanulom,pl fizikát nem,mert nem fog nekem kelleni.:)


16/L

2011. nov. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
86%

Szia.

Nálunk az egész osztály ezt csinálja. Minden dogánál van aki puskázik, kivéve a töri, föci. Az a tanár mindig észreveszi.

A kémia, fizika tanárunk meg 2 1-t ad ha valaki puskázik, de nála van aki próbálkozik.

A magyar tanárunknál mindenki puskázik. Egyetlen 1 fiúnál vette észre, vele is csak annyit csinált, hogy becsukta a füzetetxD

Ének dogáknál a padon nyitva van a füzet, de észre sem veszi..-.-

Biosz is húzósabb, mert az a tanár az ofőnk és észreveszi a puskázást, nála inkább megbeszéljük a padtárssal..


12/L

7. osztály

2011. nov. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!