Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Komolyan mondom már élni...

Komolyan mondom már élni sincs kedvem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Na emiatt nincs kedvem élni: 8 éven át egy olyan sz*ar osztályban voltam ahol bántottak, mert én más zenét szeretek, nem annyira gazdagok a szüleim stb. ez alatt a 8 év alatt a 6 évében meghalt a nagyapám. a tesom korházba került, és egy maradandó betegséget állapitottak meg nála. Kövér vok. RONDA. most kezdett megjönni az önbizalmam mindenki dícsért milyen jól néztem ki egy ruhában. erre az egyik oszitársammal beszélgettem, és irtam olyat hogy ennyire féltékeny a barátnőd? erre azt irta, hogy rád biztos nem lenne féltékeny. pedig még bunko sem voltam. most tisztárra lerombolták az önbizalmamat. semmi kedvem élni mit csináljak?
2011. okt. 11. 22:18
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
abszolút egyetértek az előző hozzászólóval
2011. okt. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

én is szeretem a rockot,aki meg emiatt cseszeget,az arra sem méltó,hogy egyáltalán meghalld,hogy ilyeneket szólogat be...

pff...hát legyenek boldogok akkor David Guettával,Pitbullal meg a többi ilyen foszenével

mondjuk David Guettáak vannak jó számai is,bár amiket mostanában adnak a viván...hát az szerintem elég ergya


arról a srácról meg annyit,hogy egy kis po:cs

nekem is vannak ilyen kis álszent,kétszínű ismerőseim...pl egy gyerek azt terjesztgeti rólam a suliban,hogy mindenki utáljon,mert milyen ronda vagyok,meg minden,és egy osztálytársával régebben tök jól kijöttünk,együtt jártunk haza,akkor normálisan el tudtunk beszélgetni,utána amikor ott voltak a barátai,már beszólogatott ...ez annyira szánalmas


14l

2012. jan. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Nincs önbizalmad?

Tegyél érte, h legyen..sportolj,diétázz,foglalkozz a külsőddel,legyél igényes magadra.. Ne a csodára várj,hanem tegyél azért, h szép legyél !

2012. ápr. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!