Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kedvem van tanulni? Nem...

Kedvem van tanulni? Nem vagyok normális!?

Figyelt kérdés
eddig sosem volt, mindig volt egy kicsi nyár elején de hogy szeptemberbe...
2011. szept. 1. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem tolem loptad a kedved... Nekem eddig mindig volt kedvem osszel tanulni de most nincs :)
2011. szept. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 krisztivan ***** válasza:
69%
Ajjaj ,ülj be egy sarokba és várd meg amíg elmúlik:)).Bocsi,már nem vagyok tanuló de szerintem ez most számodra örvendetes dolog.Jobb így neki kezdeni a sulinak mint kétoldali undorral.Gratulálok neked.:)
2011. szept. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Használd ki a lehetőséget és tanulj, amíg van hozzá kedved! (persze azért utána sem árt) :D 15/l
2011. szept. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem baj,majd pár hét és elmúlik :))
2011. szept. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jó neked! Én még, ha csak rá gondolok már elkezdek unatkozni és magamban felkiáltok: Mikor lesz már végeeeeee???? XD
2011. szept. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem nyár vége felé mindig megjön a kedvem a tanuláshoz, azt hiszem nem is olyan rossz és hogy milyen érdekes, aztán elkezdődik a suli és 2 hét alatt már utálom. :D
2011. szept. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tibike menny tanulj inkább egy kis magyar törti mert amint láttam a politika témában nagyon elvagy tévedve.
2011. szept. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hol is tevedtem?
2011. szept. 2. 14:53
 9/9 anonim ***** válasza:

Miért lenne veled baj?


Én tegnap vigyorogva fogtam neki a fél oldalasra sikeredett angolházimnak :D Mindenki hülyének néz, mert "jajjdenehéz, sok a házi"... Ez csak angolból van, mert imádom :D


amúgy nyugi, szerintem is elmúlik majd xD Ez csak az lehet, hogy örülsz, hogy végre csinálhatsz valamit a nyári dolgokon kívül. Vagy nem, de akkor szerencsés vagy :D

14/L

2011. szept. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!