Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Komolyan mondom már élni...

Komolyan mondom már élni sincs kedvem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Na emiatt nincs kedvem élni: 8 éven át egy olyan sz*ar osztályban voltam ahol bántottak, mert én más zenét szeretek, nem annyira gazdagok a szüleim stb. ez alatt a 8 év alatt a 6 évében meghalt a nagyapám. a tesom korházba került, és egy maradandó betegséget állapitottak meg nála. Kövér vok. RONDA. most kezdett megjönni az önbizalmam mindenki dícsért milyen jól néztem ki egy ruhában. erre az egyik oszitársammal beszélgettem, és irtam olyat hogy ennyire féltékeny a barátnőd? erre azt irta, hogy rád biztos nem lenne féltékeny. pedig még bunko sem voltam. most tisztárra lerombolták az önbizalmamat. semmi kedvem élni mit csináljak?
2011. okt. 11. 22:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló cipőben jártam csak fiú vagyok :) Gyorsan szedd össze magad mert az új osztálytársaid között a szemetebb emberek rád fognak szállni és megint kialakul ugyan ez.Én is így jártam de mostanában már javulgat a helyzet nekem egyszerűbb dolgom van talán.Itt elég lecsapni valakit a nagypofájúak közül és már tisztelnek :)
2011. okt. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
hát a régi sulimban amikor még általános iskolás voltam minden egyes kis nagymenőt kiosztottam, de akkor meg még én voltam a hibás pár tanár és az osztálytársaim szemében. :S am remélem most nem lesz rossz. :)
2011. okt. 12. 19:57
 13/23 anonim ***** válasza:
én csakazértis like-olgatnám, hagy egye a fene
2011. okt. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

ha likeolgat akkor majd rajta fognak röhögni, h milyen vicc meg, h mennyire nyomulna a pasira... ismerem az ilyen embereket.


na de a lényeg:

azt tanácsolom, h hozd ki magadból a jó nőt!

attól, h heavy metált hallgatsz még öltözködhetsz csajosan. sőt ha kevered a csajost a rockos stílussal tuti jó leszel ;) nem tetszik az arcod? dobj fel egy kis sminket és máris szebb leszel :)

ja és mozogj sokat! aztán ugathat neked az a sok nyomorék.

azután már max csak irigységből fognak! ;)

(ezeket tapasztalatból írtam mert én is jártam ebben a cipőben.)

2011. okt. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Én nem akarom magamat sminkelni mert már láttam olyan lányokat akik sminkkel nagyon jól néztek ki de amikor lemosták olyan rondán néztek ki. és nem tulzok. szerintem egy ember smink nélkül is szép lehet.
2011. okt. 13. 20:37
 16/23 anonim ***** válasza:
40%

akkor ne sminkelj, sőt ne változtass semmin...

sajnáltasd csak magad, h milyen ronda vagy!

2011. okt. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Aki a rockot szereti ronda nemlehet. Kivéve az ilyen emó, punk, góth izék. És ne akarj meghalni mert akkor már nem hallhatod soha többet ezeket a fasza számokat.
2011. okt. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Nem sajnáltattom itt magamat. Szerintem annál undorítobb dolog nincs is.
2011. okt. 14. 21:39
 19/23 anonim ***** válasza:
pedig nem úgy tűnik, de jól van akkor.
2011. okt. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már! Tanuld meg, hogy ne hangoztasd fennhangon, milyen zenét szeretsz, és milyen a vallásod. Ez nem tartozik mindenkire. Pláne egy olyan közösségben, ahol mindenki tuc-tuczenét hallgat. Egy csomó metálost ismerek, és megtalálják a saját közegüket. Tudod, hasonló a hasonlóval. Azon meg dolgozz, hogy az önbizalmadat mi veszi el! Tessék erősödni! Azért mert valakinek a lila tetszik, nem a rózsaszín, sose tudnék haragudni, ha amúgy megvagyunk. Bár tuc-tucosokkal azért megnézném, az elég gáz. Ha egy kis eszük van, kinövik. Egyébként a rockot, azon belül a metált mindig az érzékeny lelkű emberek szeretik. Az, hogy kemény, az csak a külcsín. Én ezt tapasztalom. Ahány metálost ismerek, mind lökött egy kicsit (v. nagyon), nem olyan nagy fiúk.
2011. okt. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!