Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Komolyan mondom már élni...

Komolyan mondom már élni sincs kedvem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Na emiatt nincs kedvem élni: 8 éven át egy olyan sz*ar osztályban voltam ahol bántottak, mert én más zenét szeretek, nem annyira gazdagok a szüleim stb. ez alatt a 8 év alatt a 6 évében meghalt a nagyapám. a tesom korházba került, és egy maradandó betegséget állapitottak meg nála. Kövér vok. RONDA. most kezdett megjönni az önbizalmam mindenki dícsért milyen jól néztem ki egy ruhában. erre az egyik oszitársammal beszélgettem, és irtam olyat hogy ennyire féltékeny a barátnőd? erre azt irta, hogy rád biztos nem lenne féltékeny. pedig még bunko sem voltam. most tisztárra lerombolták az önbizalmamat. semmi kedvem élni mit csináljak?
2011. okt. 11. 22:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
56%

Sosem csupán azért közösítenek ki valakit, mert más zenét szeret, kevésbé jómódú, szemüveges, kövér, stb. Próbálj rájönni, VALÓJÁBAN miért nem bírnak a többiek.


A konkrét esetben te kezdted az incselkedést: "ennyire féltékeny a barátnőd?".

2011. okt. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
hogy őszinte legyek már hála az égnek ki kerültem abból az osztályból, de őszintén én nem incselkedtem, mert a srác kezdte, hogy szedjem le a közös képünket meg ne lájkolgassam az ő képét, és én erre kérdeztem egyszerűen is lehetet volna egy nemmel válaszolni.
2011. okt. 11. 22:32
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyi lerombolta az önbizalmad, akkor nem is volt olyanod.
2011. okt. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Volt egy kicsi olyan pici, hogy szabad szemmel észre sem lehetett venni.
2011. okt. 11. 22:36
 5/23 anonim ***** válasza:
53%
miért teszel fel olyan emberrel közös képet aki ezért leolt?
2011. okt. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
mert eddig nem tudtam, hogy leolt. am a képet szombaton raktam fel és ő is egy csomot fent volt a hétvégén. és eddig tök norma volt. :S
2011. okt. 11. 22:47
 7/23 anonim ***** válasza:
42%
Milyen zenét szeretsz?
2011. okt. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

értem :/

én csak azt tudom tanácsolni, h ne törődj vele/velük!

ha jól értettem akkor most vagy 8.-os, akkor ezt a kis időt már kibírod vhogy azután meg hátha lesz egy normális osztályod :)

ja.. és ha kövérnek tartod magad/ annak tartanak kezdj el mozogni mutasd meg nekik! ;)

2011. okt. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
nem bocsi hülyén fogalmaztam most vok 9.es és ez az osztály nagyon tetszik. am komolyan amiatt nem szeretek amit leirtam meg furcsán is járok meg minden és köszi a választ.a heavy metál és a rock zenét szeretem. persze a régi osztályomban mindenki olyan volt, hogy "minek hallgatod ezeket a sz@rokat?"
2011. okt. 12. 16:57
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Jaaj hagyd már :) Ilyen miatt nehogy már te érezd magad rosszul. Fémzene az igazi! Amit ők hallgatnak az egy tömegzene amibe nincs más csak tucc tucc. A szépség meg relatív. Úgyis találsz olyan fiút akinek te leszel a legszebb a világon :)


F

2011. okt. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!