Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hamar elmegy a kedvem és...

Hamar elmegy a kedvem és elkezdek szomorkodni mindig inkább, de elég komolyan van ez, mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 26. 08:27
 1/3 anonim válasza:
Szép dogokra gondolni, hogy minden rendben lesz. Nincs semmi baj. Relaxációs zenéket hallgatni, olvasni. Menj társaságba.
2010. szept. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha szereted a zenét, akkor hallgass vidám, vagy éppen olyan számokat ami kicsit kizökkent a hétköznapokból.
2011. febr. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sétálni néha este egyedül elszoktam sétálni egy csendes, nyugodt helyre és ott átgondolok mindent. Nekem ez segít és megnyugtat ráadásul javítja az alvás minőségét az esti séta én ezt ajánlom majd próbáld meg. És szomorú vagy és rossz a kedved valami bánt fordulj a barátaidhoz az nem jó ha elzárkózol magadban öntsd ki a lelked és megkönnyebbülsz aztán majd ők felvidítanak. Mondjuk én néha inkább egyedül vagyok ilyenkor szivesen és átgondolok mindent pl. esti séta. De ha magadban átgondoltad mond el a barátaidnak is!
2011. febr. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!