Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tehetnék? Nem tudom hogy...

Mit tehetnék? Nem tudom hogy jutottam el idáig.

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. még nyár elején vesztem össze édesanyámmal nagyon durván. addig szinte barátnői kapcsolatunk volt, ő volt számomra a legfontosabb. de annyira megviselt, hogy így megromlott a kapcsolatunk, hogy szörnyű dolgokat kezdtem el csinálni. egy 'barátnőm' által kerültem rossz társaságba. a nyáron rászoktam a cigire, sokat iszunk, már a füves cigi is előkerült, elvesztettem a szüzességem, romlanak a jegyeim, a szüleimnek állandóan csak hazudozok, és a legrosszabb, hogy eddig fel sem tűnt, milyen mélyre süllyedtem. de a hétvégét itthon töltöttem, magamba néztem.. nem tudom hogyan lettem ennyire rossz ember, de már nem tudok szabadulni..és nem tudok szabadulni, nem tudom abbahagyni. anya nem hajlandó békülni, és én sem vele, azok után, amiket a fejemhez vágott.. mit tegyek?! és előre kérném hogy az 'itt tart a magyar ifjúság, ribanc, és stb.' hozzászólásokat inkább tartsd meg magadnak !
2011. szept. 20. 22:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

végülis igazad van..ha sikerül megváltozni nem cseszem(csesszük) el.

csak arra a rohadt cigire nemkellet volna rászokni.:|

főleg ennyi idősen.:/

2011. okt. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!