Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért bélyegeznek meg mindig?...

Miért bélyegeznek meg mindig? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Bármikor új társaságba kerülök mindig ugyanúgy tekintenek rám. A legrosszabb az egészben, hogy nem olyan vagyok, amilyennek gondolnak, és sosem tudok változtatni azon, hogy az igazi énemet lássák. Pedig ( úgy vettem észre), hogy a "műénemet" nem igazán kedvelik. Régi baráti társaságban tudják milyen vagyok, és ott nagyon szeretnek. ( legalábbis így érzem, és remélem nem tévedek.) Tudom, hogy nagyon rossz, hogy a mai fiatalok mind népszerűek akarnak lenni, de én tényleg olyan vagyok, hogy szeretek középpontba lenni, mert az embereket is szeretem. És idegen társaságban mindig olyan gáz leszek, semmit olyan, akivel szeretnek nevetgélni, beszélgetni az emberek. Lehet ez ellen tenni? Ha igen, mit tanácsoltok?
2011. szept. 15. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:
88%
Legyél önmagad!
2011. szept. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs, hogy műén, meg valós én. Csak Te vagy! Biztos ez a zagyvaság érződik rajtad! Ne variálj annyit, legyél nyilt, ne te dumàlj folyton, hanem kérdezz másokat és hallgasd is meg a választ...csak legyél normális, kedves és többen elfogadnak.
2011. szept. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!