Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit lehet tenni az idióta...

Mit lehet tenni az idióta becenevek ellen?

Figyelt kérdés

Minap az osztálytársaim elneveztek valaminek (konkrétan nem írnám le, mert a végén még felismernek, de a lényeg annyi, hogy a 'prostituált' szó egyik trágárabb szinonimája is benne van), engem pedig zavar a dolog. Szeretném leszögezni, hogy abszolút nem szolgáltam rá a titulusra, sem a viselkedésem, sem az öltözködésem nem kirívó, szűz vagyok meg minden, még csak sminkelni sem szoktam.

Szóval mitévő legyek? Tudom, nehéz bármit is mondani, de ha valakinek lenne valami tippje, megköszönném.


2011. szept. 19. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne vegyél róla tudomást.
2011. szept. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

NE is figyelj rájuk! Ha piszkálnak téged ilyen hülye becenevekkel, vágj vissza! Pl. mondd meg az egyik srácnak, hogy fatökű! Hadd röhögjenek rajta!

Különben is a fiataloknak fogalmuk sincs az ilyen szavak használatával. Ha téged annak a szónak a trágár jelentését használják, nyilván azt sem tudják, hogy mit is jelent. Akkor magyarázd el nekik.


Az én osztályomban is voltak ilyen beceneves piszkálódások, de nem sokáig, mert senki nem vette komolyan. Mindenki legyintett egymásnak...

2011. szept. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon zavar, szólj be annak, aki így hív. Találj ki valami nevet te is.

Vagy mondjuk "Lehet, hogy én k* vagyok, de te meg egy..."

Vagy magabiztosan mosolyogj rá, és mond azt, hogy "...de te 10 millióért sem lehetnél a kuncsaftom."

Vagy "Jössz velem Dubajba? Te is elférsz a repülőn."

Vagy mindegy mit mondasz, egy a lényeg, magabiztos mosoly, és védd meg magad.

2011. szept. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Meg kell mondani, hogy semmi értelme, és még joga sincs hozzá hogy ilyen szavakkal vádoljon, mert ugyanolyan ember ő is mint te, semmivel se kevesebb. Van akit csak azért bántanak, mert szép és féltékenyek rá, vagy olyan aki például kicsit gyerekes, ami szerintem egyáltalán nem baj, vagy "butának" tartják.. sok oka lehet, de nem sokat lehet az ilyenek ellen tenni.. az nem nem megoldás hogy ha behívatjuk apucit majd ő rendet tesz, mert az nem fog sokat segíteni, hanem inkább kiközösítenek és a hátad mögött beszélnek majd.. annyit tehetsz hogy beszélsz vele, vagy ráhagyod!

13/L

2011. szept. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

engem a munkahelyemen neveztek el 28évesen 40éves nők "komoly" családanyák jeti-nek mert 42-es a lábam

mikor valaki mondta én is velük nevettem milyen jó poén mintha semmi nem történt volna látták hogy nem hat nem volt titok amin lehet röhögni és abba is hagyták.

itthon bőgtem de nekik azért sem mutattam.

2011. szept. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"semmivel se kevesebb"-

+ semmivel se kevesebb vagy több :) így akartam..

2011. szept. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A visszaoltás bizonyul a legszimpatikusabb opciónak, úgyhogy valószínűleg azt fogom tenni. Ha nem válik be, jöhet a leszarom-tabletta.:D

2011. szept. 19. 20:52
 8/10 anonim ***** válasza:
57%

Hát én nem hiszem, hogy a beszólogatástól jobb lesz...lehet, hogy jobban rád akaszkodnak.:S

De persze meg lehet próbálni, mert lehet hogy csak a pofájuk nagy, de ahhoz, hogy vmi jót visszaszóljanak az már eléggé nehezükre esne, és végül is ők égnének be.

De a helyedben én még csak rájuk se néznék, nem kell velük foglalkozni bár tudom elég nehéz.

Mindenesetre, szerintem nyugi előbb utúbb úgyis abbahagyják.

2011. szept. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Röhögj rajta.

Nekem is anno beszólogattak, de én poénosan fogtam fel a dolgot. Látták, hogy jófej vagyok, és kicsit visszafogták magukat. Aztán énis beszólogattam nekik, és kialakult egy "oltási-kör", amikor haverságból mindenki beszól a másiknak. :D

Ne parázz ezen, mert csak folytatni fogják.

Te tudod, milyenek az osztálytársaid, hogy használ-e ha beszólsz, vagy le kell-e kaksizni.

2011. szept. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Válasz amikor ezt mondják: Múlt éjszaka még nem ezt mondtad...:)


14/L

2011. szept. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!