Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mért vannak ilyen idióta...

Mért vannak ilyen idióta emberek a világon?

Figyelt kérdés

Osztályfőnököm kitalálta, hogy a lányoknak ballagáson szoknyát kell felvenni... én mondtam neki, hogy nadrágban leszek...erre ő annyira kiakadt meg olyanokat mondott, hogy én mért akarom elcseszni a többiek ballagását... -.- na majd pont én meg a nadrágom fogja elcseszni... szerintem lehet annyi jogom h normális keretek között eldöntsem azt h mibe leszek a ballagásomon..nem érzem magam jól szoknyába -.-" és szeintem az a legfontosabb h kényelmesen érezzem magam... anyum is kivan akadva az ofőre... én nagyon fiús lány vagyok, és nem fogok egy jókislány külsőt felvenni ballagáskor sem... a többi lány meg már most cikiz amiatt hogy nem akarok ballagáson sminkelni (14évesen minek?! -.-) meg azért is h mért nem lesz rajtam magassarkú...

Olyan hülyék az emberek.. namindegy :) végülis úgysem tud majd hazazavarni x)


2010. dec. 21. 15:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
69%
mondd meg neki, hogy szoknyában csak feszengnél, és nem éreznéd magad jól, és értse meg hogy te nadrágot szeretnél felvenni. nincs ebben semmi, én sem húztam szoknyát anno, mert nem akartam, bár ott nem volt megszabva hogy a lányoknak szoknyában kell ballagnia.
2010. dec. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
26%

sz*rd le.szerintem én vans cipőben vagy tornacsukában ballagok:D Rohadtul nincs kedvem szoknyába menni meg Magassarkúban-.-"

14/L

2010. dec. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
32%
Ballagáson illik az osztálynak egyformában lenni! Ez nem diszkó,ahol úgy öltözöl,ahogy akarsz. Sminkelni pedig valóban nem kell.Az oszifődnek van igaza. Tudom,hogy ma divat a nadrág,de egy lány ünnepéyes alkalomról nem szép,ha nadrágban van. Az hétköznapi viselet,nem ünnepi.
2010. dec. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
már mondtam neki, de ha szóba kerül megpróbálom mégegyszer..köszia választ
2010. dec. 21. 15:20
 5/26 anonim ***** válasza:
63%
megszavaztátok hogy ki mibe szeretne lenni? mert ha a többség a szoknyára szavazott akkor neked is abban kell lenned, bármennyire nem szeretsz szoknyát viselni
2010. dec. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
utolsó: tudom h nem diszkó (ha az lenne else mennék) ... de szerintem lehet elegáns egy lány nadrágba... pl. anyum varratni fog nekem egy csinos de egyszerű gatyát... de azért köszia választ:D olyan hülye felfogás ez a lány csak szoknyában szép dolog ... pár évfolyam társam sajnos nem lenne túl szép szoknyába...
2010. dec. 21. 15:24
 7/26 A kérdező kommentje:
*utolsó eéőtti
2010. dec. 21. 15:24
 8/26 A kérdező kommentje:
nem szavaztuk meg.. o.fő meg az egyik anyuka kitalálta...
2010. dec. 21. 15:25
 9/26 anonim ***** válasza:
58%

Amúgy egy 100kilós sonkalábú csaj is menjen szoknyába?

Mert szerintem sok lánynak nem áll jól a szoknya.Azokra miért kell ráerőltetni,hogy szenvedjenek benne?-.-

2010. dec. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
60%
szerintem életedben egyszer kibírod szoknyában pár órára..nem hiszem el hogy emiatt kell balhézni meg lázadozni.
2010. dec. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!