Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mért vannak ilyen idióta...

Mért vannak ilyen idióta emberek a világon?

Figyelt kérdés

Osztályfőnököm kitalálta, hogy a lányoknak ballagáson szoknyát kell felvenni... én mondtam neki, hogy nadrágban leszek...erre ő annyira kiakadt meg olyanokat mondott, hogy én mért akarom elcseszni a többiek ballagását... -.- na majd pont én meg a nadrágom fogja elcseszni... szerintem lehet annyi jogom h normális keretek között eldöntsem azt h mibe leszek a ballagásomon..nem érzem magam jól szoknyába -.-" és szeintem az a legfontosabb h kényelmesen érezzem magam... anyum is kivan akadva az ofőre... én nagyon fiús lány vagyok, és nem fogok egy jókislány külsőt felvenni ballagáskor sem... a többi lány meg már most cikiz amiatt hogy nem akarok ballagáson sminkelni (14évesen minek?! -.-) meg azért is h mért nem lesz rajtam magassarkú...

Olyan hülyék az emberek.. namindegy :) végülis úgysem tud majd hazazavarni x)


2010. dec. 21. 15:09
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
39%

Vedd szívre, szívdd mellkasba, taposson el lelkileg... ,de látszik, hogy egy 8.os is kislány vagy. ^^ Semmi gond, semmi gond, 16 évesen komolyodik a többség. :) Én egy évvel vagyok nálad idősebb, januárban 16, igaz, betegség miatt még mindig 8.os... Az én osztálytársaim nagy része 13 éves, 1-2 14... De nekik is értebb a gondolkodásúk... Én egy elég bunkó, és őszinte lány vagyok, aki szintén utálja a szoknya... De egyrészt, ha nyafogsz, azzal nem fogsz elérni semmit. Attól csak gyerekes maradsz. Nőlj fel, küzdd le ezeket a hatalmas problémákat. Nem, nem basztatni akarlak, biztos,hogy vannak, sőt, lesznek ennél nagyobb problémáid, de ha egy szoknya miatt akadsz ki, eltudom képzelni, hogy a következő kérdésedben egy fiú miatt fogsz rinyálni... Lehet, hogy fiús vagy, de attól lelkileg egy gyerekes kis plázacicus szintjén vagy. ^^

Szóval..., vagy felveszed azt a rongyos szoknyát, vagy nem mész el. ennyire egyszerű. :-)

2010. dec. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
68%
látszik hoggy értelen lázadozó kislány vagy. majd az élet megtanít hogy nem minden úgy van ahogy azt te szeretnéd. ez van.
2010. dec. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig a válaszokat. De hova jutna a világ, ha mindenki olyan lenne mint Te ? Ha mindenki lázadozna, és nem tennék azt ami a dolguk. Nézd, én is utálom a szoknyát, de ha kell felveszem. Én a helyedben igenis csak azért is megmutatnám, hogy tudok lány lenni, ha kell. És ballagáskor bizony kell. Annyira szép amikor mindenki egyformában van. Nem tudom láttál-e középiskolai ballagást, de annál szebb nincs. És a lányok ott is szoknyában voltak. Egy olyan iskolába járok ahol van testnevelés szak és ebből adódóan sok focista lány jár ide és a 90% leszbikus. Hétköznapokon mint a fiúk, de a ballagáson gyönyörűek voltak.

Vedd fel a szoknyát, nem fog fájni.

16/L

2010. dec. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Sz@rd le a tanárt , én acélbetétes bakancsban ballagok .

Nekem valamiért a szoknyát nem engedik (bár nem is akarom) 14/F xD

2010. dec. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:

Tudom, hogy sokan válaszoltak már, de:

1. a nyolcadikos ballagás nem lesz kétszer az életedben. mért akarsz kitűnni a többiek közül? szoknya. sokan utálják. és? ha fel kell húzni akk fel húzod. tud olyan kényelmes és csinos lenni mint a nadrág, csak jó harisnyát kell hozzá húzni. vagy pont hogy nem kell

2. előbb utóbb középiskolás leszel. és ott majd ha minden igaz lesz szalagavató, azaz:

NEM ÚSZOD MEG A SZOKNYÁT!!! Jobb lesz ha elkezded megszokni;)

2011. jan. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

Szerintem azokra, akik azt írják, h kibírod, meg abban illik lenni...stb; ne halgass.

Na, ezért nem szeretem az idióta állami oktatási rendszert, és az abban felnövekvő, tanítókat!

2012. febr. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!