Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mért vannak ilyen idióta...

Mért vannak ilyen idióta emberek a világon?

Figyelt kérdés

Osztályfőnököm kitalálta, hogy a lányoknak ballagáson szoknyát kell felvenni... én mondtam neki, hogy nadrágban leszek...erre ő annyira kiakadt meg olyanokat mondott, hogy én mért akarom elcseszni a többiek ballagását... -.- na majd pont én meg a nadrágom fogja elcseszni... szerintem lehet annyi jogom h normális keretek között eldöntsem azt h mibe leszek a ballagásomon..nem érzem magam jól szoknyába -.-" és szeintem az a legfontosabb h kényelmesen érezzem magam... anyum is kivan akadva az ofőre... én nagyon fiús lány vagyok, és nem fogok egy jókislány külsőt felvenni ballagáskor sem... a többi lány meg már most cikiz amiatt hogy nem akarok ballagáson sminkelni (14évesen minek?! -.-) meg azért is h mért nem lesz rajtam magassarkú...

Olyan hülyék az emberek.. namindegy :) végülis úgysem tud majd hazazavarni x)


2010. dec. 21. 15:09
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem se szoknyát vegyél fel hanem a nadrág mellé egy nyakkendőt is mert olyan vagy mint egy fiú!

jajj emiatt hisztizel régen nem viselhettek az nők nadrágot csak szoknya volt télen-nyáron most is az kéne

14/f

2010. dec. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
kedves utolsó: köszi az ötletet:) van nyakkendőm :) hétköznapra is hordom..
2010. dec. 21. 15:30
 13/26 anonim ***** válasza:
55%
tényleg?fiú vagy lány öltözőben szoktál öltözni?
2010. dec. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
lány :P
2010. dec. 21. 15:35
 15/26 anonim ***** válasza:
41%
Hát akkor meg fel bírsz egyszer venni szoknyát a lányoknak azt kell felvenni ballagáson úgyis az osztályfőnök az erősebb ha nem veszed fel aztmondja akkor nem kell ballagnod
2010. dec. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
52%

Eltudom képzelni,milyen lány lehetsz.

Itt rinyálsz,hogy te nemvagy az a tipikus plázacica,nem te rosszabb vagy,most komolyan.

Egy retkes szoknyát kéne felvenned,most attól,hogy adod magad,mitől lesz jobb??

Talán hívjam fel az őfődet,hogy ugyan már a lányok ne szoknyába legyenek.

Az én osztályomban is van egy ilyen 'lány'..

Legalább az osztályért megtehetnéd,hogy párórára szoknyát húzol fel..a magassarkú meg nem kötelező..

És szalagavatókor meg a fiúk öltönyébe meg nadrágban fogsz táncolni?Ja nem tudom,else mész,mert nyálas..

2010. dec. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
48%

Utálom a szoknyát, soha a büdös életben nem volt rajtam, de ballagásra magamra erőltettem, mert ez nem csak rólam szólt !

Kibírod azt az 1 órát... És még te idiótázod le az ofőd ?

hm...

2010. dec. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
26%

am teljesen igazad van nekünk igaz "egyenruhába"kellet lenni

lányok szoknya fiúk nadrág ,én sem szeretem a szoknyát de kibírtam nehezen az meg hogy magsarkú,smink sza.rd le nálunk is ez volt (igaz én laposba voltam mert nem tok menni másba)

aztán jót röhögtem,h egyik se tudott 10cm-s magassarkúba menni ott botladoztak vicces volt


mégvalami:nekünk volt nyakkendőnk mert azon rajta volt a név, a dátum meg az iskola címere

2010. dec. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
16%

Nálunk is kikötés volt, hogy minden lánynak szoknyában kell lenni. Baromira nem érdekelt az ofőm, nadrágban mentem. Nem lett belőle semmi probléma. :D

Amúgy azért voltam a nadrág mellet, mert nem is áll jól a szoknya, másrészt nem is vagyok lányos lány. :D

Ne hagyd, hogy az ilyen idióták befolyásoljanak. Légy abban, amiben jól érzed magad. :)

2010. dec. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
29%

nem értem, miért pontozzátok le azokat akik azt mondják vegyen fel szoknyát..... Vannak az életben olyan dolgok amiket el kell tűrni..

Ha most azért kiakasz, hogy szoknyát kell felvenned, akkor mit csinálsz majd 10 év mulva, mikor a főnököd fog neked parancsolgatni ?!

Mindegy is , nem az én dolgom.

2010. dec. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!