Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek? Lányomat nem...

Mit tegyek? Lányomat nem hagyja békén egy idióta gyerek!

Figyelt kérdés
Lányom most 4.-es nagyon jó tanuló csendes vissza húzódó!Van egy fiú aki nagyon rossz tanuló,viselkedési zavaros és még beszélni sem tud rendesen!Már a 6.osztályba kéne járnia de megbukott párszor!!Szóval a kislányom valamelyik nap felhív sírva hogy beledobtak egy szöcskét a pólójába.(ez a gyerek volt az).Tegnap meg már azzal fenyegette hogy ha még egyszer szól lenyom egy kukacot a torkán....Nahát nem türtőztettem magam tegnap....leordítottam a fejét.(az anyja is ott volt)A kis hülye gyerek azt merte mondani hogy a lányom hazudik!!A tanár nem csinál semmit!!Ilyenkor mit tegyek??
2010. szept. 9. 08:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél panaszt az igazgatónál! Mi az, hogy a tanár nem csinál semmit?

Jaj de utálom az ilyet mikor ez kis szaros takony mindent megtehet a tanár meg le se szarja... :@@@@

És a hülye gyerek anyja mit szólt mikor leordítottad a gyerekét?

2010. szept. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt mondta a jó édes anyja hogy pedíg az ő fia olyan okos és értelmes biztos nem csinál ilyet!
2010. szept. 9. 09:47
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs egy idősebb unafivére a lányodnak?Vagy egy nagyobb gyerek az ismeretségi körben? Nem helyes pedagógiailag amit írok, de megoldást hozhat. A bátyámnak van két fia. A nagyobbik 13 éves, 178 cm magas és 72 kg. Versenyszerűen evez. Amikor az egyik ismerős 10 éves kislányát (csendes, jótanuló, jólelkű, kicsit félénkebb kislányt ) kipécézte magának egy sni-s osztálytársa, az unokaöcsém megoldotta. Egy pénteki nap elkéredzkedett a szüleitől és elkísérte az ismerős anyukát a kislányért. Kint voltak az udvaron a gyerekek. Ő odament ahhoz a kis görcshöz(bocsánat, de nem ember kategóriába sorolnám, aki letépi egy 10 éves nadrágját és "Megb@szlak!-ot ordítozva rámászik.). Szóval odament hozzá és nagyon csendesen azt mondta neki, hogy ha még egyszer csak szólni mer a kislányhoz, vagy elég, ha csak ránéz, akkor ő fogja elintézni. "Ki fogom tépni a karod és azzal verlek agyon!"


Egy amúgy birkatürelmű, nagyon jó tanuló, jó sportoló, cseppet sem aggresszív srácról van szó, aki még soha nem vert meg senkit.

2010. szept. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt egy ilyen osztálytársam és 4ben megtépte és késsel fenyegette egyik lányosztálytársamat. (később eltiltották napközitől, ennyit tudtak tenni, plusz mondták, ha így folytatja, magántanulónak kell lennie)

Ha az osztályfőnök nem tesz semmit, akkor menj az igazgatóhoz, ha az igazgató nem tesz semmit, akkor fogadj ügyvédet és vidd el másik iskolába.

Nagyon jóltetted, hogy leordítottad a fejét, de sajnos ez haszontalan, ha az édesanyuka még támogatja is :S

2010. szept. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
52%
én 12 éves fiú vagyok tavaly télen a tesómat suliban megdobta hogolyóval egy gyerek.bezséltem azzal a gyerekkel aki 9 éves.aztán megint megdobta én elvertem a tanárok pedig mondták hogy jól tettem
2010. szept. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamasz..


hasonló kérdés, de ő senkit sem hagy békében...


Hát csak van egy idősebb rokona a lánynak, akki vigyáz rá...

2010. szept. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!