Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Most miért csinálta ezt?

Most miért csinálta ezt?

Figyelt kérdés
Itt volt nálunk barátnőm pár napig és azt csinálta, hogy néha beszélgetett fiúkkal az msn-én. De most ezért jött le, hogy beszélgessen? Azt hittem,hogy beszélgetni, filmezni, sétálni meg jól fogjuk érezni magunkat. De sajnos ebből nem sok minden jött össze. Mikor mondtam neki, hogy rosszulesik ez nem mondott rá semmit.
2011. júl. 8. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
te fiú vagy vagy lány?
2011. júl. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Mert egy bunkó.
2011. júl. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugy látszik neki fontosabb a fiuk körében egy jó pozitsziót feltüntetnie mint h veled foglalkozon, mert ha jól értetem te is csajvagy és ő nem vmi gyakrán jár le hozzátok és már hiányzot de ezek szerint ő leszar tégd és látszik h neki meg van otthon a saját kis világa és baráti ársasága.
2011. júl. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Jah, ez milyen dolog már, nem h jól megujjazott volna nem, ő inkább a ronda fiukkal msn-ezet hát borzasztó, keress új barátnőt bár ha neked ez a barátnő, akkor hamarosan FOREVER ALONE!!!!
2011. aug. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!