Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért csinálta ezt? (1 fiú,...

Miért csinálta ezt? (1 fiú, nagyon fontos! )

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki már régóta tetszik. Ma reggel a buszmegállóban csak két pad volt már. A barátnőim leültek az egyik szabadra a másikra meg jött ez a srác a haverjával. Odaültem melléjük, eldumáltunk, ment a hülyülés. Mutatta az új telóját, lefényképezett és délután láttam, hogy most ez a kép a háttere és a kijelzővédője is:)Én nagyon szeretem, de nem merek lépni:S Mit tegyek? Vagy ilyen kis hülyeségek nem jelentik, hogy tetszem neki?

13L


2011. jan. 10. 21:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hagyd majd közeledik ő hozzád.

Vagy szeretnél te kezdeményezni??

(amúgy te is adhatnál neki egy-két jelet,bár fiúk..lehet,hogy fog neki leesni :D )

2011. jan. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Próbálok jeleket adni, ő is szerintem érti mi van, annyira nem hülye:D Szerintem én is tetszem neki, sokszor megdicsér rajtam teljesen észrevétlen apróságokat:)
2011. jan. 10. 21:45
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Hát akkor vagy odaállsz és megpróbálsz nyíltan beszélni vele vagy vársz,hogy a szádba repüljön :'DD
2011. jan. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Küldj jeleket neki akk majd veszi a lapot :D mindig mosolyogj rá,beszélgess vele...ebből megértjük a dolgokat. Ha meg nem veszi a lapot akk mondd meg neki. Egy próbát megér, nincs mit veszíteni.
2011. jan. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
Odamész és megmondod.Nem kell itt várni a végtelenségig.De az előző is írta várhatsz arra a galambra
2011. jan. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Csak mert barátok vagyunk és félek, ha bevallanám a barátságnak is lőttek:S
2011. jan. 11. 16:11
 7/11 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg, hogy miért pont azt rakta ki!

Ha megvan az MSN címe, ott kérdezd meg! (Ott bátorabb az ember) MSN-en akár rá kérdezhetsz arra is, hogy szeretne-e veled járni!


Amúgy nem vicces a kép???

2011. jan. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem a képet simán facebookra is
2011. jan. 12. 17:41
 9/11 A kérdező kommentje:
*felraknám
2011. jan. 12. 17:41
 10/11 anonim válasza:
MSN-en nehogy megkérdezd, de ha már megtetted akkor következőkor ne tedd! Hidd el, tapasztalatból mondom, lehet hogy élőbe egy kicsit mondjuk megremeg a hangod, de maga az érzés mindent megér:P..s jobb esetben "elcsattan a csóók" akkor aztán..:)..13/L
2011. jan. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!