Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Annyira rosszul esett. Szerint...

Annyira rosszul esett. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Van két nagyon jó barátnőm.

Megbeszéltük, hogy ma megyünk ki sétálni, és hogy 5 órára jönnek elém. Vártam őket, hát nem jöttek. Hívtam őket vagy 10szer, nem vették fel. Mikor már sokadjára hívtam, végül felvették, és mondták, hogy kimentek egy másik csajjal kocsikázni,és majd hivnak ha képbe lesznek. Nem lett volna belőle semmi baj, ha ideszólnak, hogy boccs b*zdmeg, de most nem aktuális. De neem, váráttak, plusz a telot sem vették fel. Ez annyira rosszul esett. :SS

Persze, vannak más barátaim+barátnőim is, tehát arra nincs panasz hogy egyedül maradok, de ez tényleg nagyon szarul esett.. :S

Én hülye meg csak mosolygok a képükbe, hogy ugyanmár, semmi baj.. :SS


Olyan sz*rnak érzem most magam.. Szerintetek?


14L


2011. máj. 22. 20:21
1 2
 11/11 anonim válasza:

Már csak azért is el kéne mondanod, hogy rosszul esett és szóljanak legközelebb, mert ha nem teszed, akkor tudni fogják, hogy veled ezt simán meg lehet csinálni. Ha nem szólsz, legközelebb ugyanez lesz. Még picit lehet, hogy le is néznek majd, amiért hagyod magad átvágni, szóval ne hagyd magad!

23/L

2011. máj. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!