Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Annyira rosszul esett. Szerint...

Annyira rosszul esett. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Van két nagyon jó barátnőm.

Megbeszéltük, hogy ma megyünk ki sétálni, és hogy 5 órára jönnek elém. Vártam őket, hát nem jöttek. Hívtam őket vagy 10szer, nem vették fel. Mikor már sokadjára hívtam, végül felvették, és mondták, hogy kimentek egy másik csajjal kocsikázni,és majd hivnak ha képbe lesznek. Nem lett volna belőle semmi baj, ha ideszólnak, hogy boccs b*zdmeg, de most nem aktuális. De neem, váráttak, plusz a telot sem vették fel. Ez annyira rosszul esett. :SS

Persze, vannak más barátaim+barátnőim is, tehát arra nincs panasz hogy egyedül maradok, de ez tényleg nagyon szarul esett.. :S

Én hülye meg csak mosolygok a képükbe, hogy ugyanmár, semmi baj.. :SS


Olyan sz*rnak érzem most magam.. Szerintetek?


14L


2011. máj. 22. 20:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szép kis "barátnők". Én biztos megkérdeztem volna tőlük hogy mért nem szóltak, vagy hogy mért csinálták ezt.

Szerintem nyugodtan durcizhatsz egy kicsit ha találkozol velük, nem kell feltétlen mosolyognod a képükbe, de azért túlzásba sem kell esni. És máskor inkább ne velük beszélj meg találkát.

2011. máj. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóan jártam én is. Barátnőm kb. egy hete este 9 körül rám írt,hogy nem e tudnék bemenni vele a városba másnap reggel,mert szeretne pár dolgot vásárolni magának.Nagy nehezen belementem,mert aki ismer tudja,hogy hétvégén csak nagyon kevés dolog miatt kelek fel 12 előtt :D Szóval felkeltem 7kor,hogy korai busszal ebutdjunk menni,mert vasárnap csak kevés busz járt. Erre miután elkészültem,és akartam volna indulni,rám ír,hogy "ne harizzak",de bement egy ismerősével autóval... Ennyit a barátságról -.-

15L

2011. máj. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hát kedves második, fasza a te sztorid is.. :S gondolom kiakadtál te is..


Amúgy nem akarok durcizni, mert akkor meg én leszek a sz*r

2011. máj. 22. 20:32
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem kell "durcizni", de igenis meondd meg nekik, hogy rosszul esett hogy semmibe vettek és legközelebb szeretnéd, ha szólnának, amikor megváltozik a téged érntő programjuk.

Csak nyugisan, semmi bántó vagy sértődött felhang ne legyen ebben, de igenis jelezd feléjük, hogy egyrészt benned ez rossz érzéseket keltett (én-közlésnek hívják ezt a kommunikációs módszert és azért jó, mert anélkül ad visszajelzést az ézéseidről, hogy abban támadó vagy bántó hang lenne, tehát önmagéban nem generál konfliktust), másréaszt mit várnál el, vagyis milyen viselkedést tartasz helyénvalónak egy következő hasonló szituációban. Ezzel úgymond nekik is segítesz hogy tudjanak mihez igazodni veled kapcsolatban, és persze az is fontos, hogy benned is lecsengjen a harag anélkül, hog yvewzekedés lenne belőle. És az sem utolsó szempont, hogy esetleg leközelebb ha hasonló történik, akkor jogosan haragudhatsz és elgondolkodhatsz, hogy milyen bartok azok ,akik semmibe veszik a orábbi egyértelmű kérésedet...

2011. máj. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

Nekem a volt pasim csinálta ezt. Nem vagyok nagy szilveszteri bulizós (máskor se), de szoktak ide-oda hívni.

Egyik évben kérdeztem, hogy van-e valami közös program, vagy mi. Mondta, hogy éjfél után már jön is (úgy tudtam az előző házasságból származó gyerkőccel lesz). Erre fél 1-kor rámcsörgött, hogy bocsi, fáradt.

Volt már olyan szilveszter, hogy nekem se volt kedvem sehová menni és otthon maradtam, szóval nem csinálok ebből nagy ügyet, de akkor épp mehettem volna olyanokkal, akikkel eleve ritkán találkozom. Következő év Karácsony tájékán (amikor már kérdezgették ismerősök, hogy megyek-e velük), kérdeztem a pasit, hogy akkor mi légyen. Majd élfél után jön. Mondtam hogy a lónak a micsodáját, akkor ne is jöjjön. De akkor ne kérdezze meg, hogy hol voltam és kivel. Nem volt annyira boldog, de azt hitte kamu. Aztán nem az volt..... Elsején felhívott, és csak úgy mellékesen megkérdezte, hogy merre jártam. Én meg közöltem, hogy megmondtam, hogy nincs kérdés, hogy hol és kivel....


Úgyhogy a barátnőket küldd el a p...ba, mondd meg hogy legközelebb szóljanak, hogy ha nem érnek rá, mert akkor csinálsz más programot.

2011. máj. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne tartsd magadban a véleményed. Kedvesen, de mondd el, mennyire megbántottak. Hidd el, később jól fog még jönni, hogy fel mered vállani az ilyen helyzeteket, és mások szemébe tudod mondani, hogy mit érzel. Ez bátorság, mivel nagyon kevesen teszik őszintén. És igy ők is megtudhatják, tényleg megbántottak, és ha őszinte barátnők, legközelebb már okosabban kezelik a helyzetet, szólnak előre, stb.
2011. máj. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én már 28 éves vagyok, de nekem is van ilyen sztorim! Iskola bál volt és megbeszéltük, hogy megyünk tovább bulizni! A bálon ott volt a barátnőm másik barátnője is és mind a ketten bepasiztak!Ezután mondták, hogy jó akkor mennyünk bulizni máshová jönnek a pasik is! Hívtak taxit és nagy bocsánat kérés közepette közölték velem, hogy én nem férek be a taxiba majd mennyek utánuk valahogyan! Köpni nyelni nem tudtam! Kerestem egy telefonfülkét ami persze nem volt a közelbe és felhívtam apukámat, hogy jöjjön értem! Na ennyit a sztorimról! Ez már volt vagy 12-13 éve!
2011. máj. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ne érezd magad annak. Ők viszont tuti annak érezték, legalábbis remélhetőleg, és ezért nem vették fel a telefont. Szégyenükben.

Mondd meg nekik, hogy nem baj ez, csak szóljanak máskor időben, hogy ne várd őket. Ennyi. Aztán majd látod hányszor szivatnak, onnantól majd eldöntöd, hogy barátok e még vagy sem.

2011. máj. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ugyanilyen "barátnőm"! Teljesen ugyanez! Elhív valahova, aztán később meg lemondja és hallom, hogy másokkal ment el... Nemrég összevesztünk és azóta nem szólunk egymáshoz! :S De nem sajnálom...
2011. máj. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A "hülye vagyok mert csak mosolygok" nem vagy ezért hülye ha te abban a tudatban vagy hogy ők a legjobb barátaid akkor nem tudsz mást csinálni. De az a minimum hogy bocsánatot kérjenek. Vagy ha nem akkor ennyit a barátnőidről. Azok az igazi barátok akik ha nem vagy velük gondolnak rád.
2011. máj. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!