Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Segítsek az osztálytársaimnak?

Segítsek az osztálytársaimnak?

Figyelt kérdés

Nagyon jó vagyok az egyik tantárgyból, és én vagyok a tanár kedvence. A legtöbb osztálytársam nem szoktt leckét csinálni, hanem óra előtt lemásolják, és általában tőlem kérik el a leckét. Oda szoktam adni nekik, de nem tudom, hogy ez jó ötlet-e. Nem akarok stréber lenni, de nekem a tanárok és az osztálytársaim véleménye is fontos.

15/L


2011. máj. 20. 20:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ez több okból sem jó ötlet, hogy a Tiéd másolják. Egyrészt könnyen kihasználhatnak, ha Te véletlenül megbetegszel, vagy valami más miatt nem tudsz suliba menni, akkor mit csinálnak? Tanuljon mindenki rendesen, és akkor tudni fogja amit kell!
2011. máj. 21. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem mindenki rólam másolja, mások is vannak az osztályban akikről másolnak. ketten vannak azok, akik mindig tőlem kérik, de néha mások is.
2011. máj. 21. 06:49
 13/14 anonim válasza:
100%
Melyik tárgyból vagy ilyen jó?
2011. máj. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én is jó tanuló vagyok, a legjobb barátnőmmel mi vagyunk az osztályelsők. Nálunk is ez a helyzet. A legtöbbször elkérik a házit és lemásolják óra előtt. Volt, amikor nem adtam oda nekik, figyelj, nekem nem éri meg, hogy egy hétig azért cs*sztessenek, mert nem adtam oda házimat. Akkor odaadom nekik, másolják csak le, ha hülyék maradnak, így jártak. Tök mindegy, mert ha nem adom oda, akkor nem lesz kész a házijuk, mert maguktól nem csinálnák meg, nem is tanulnak rendszeresen.

Ha valamiből dolgozatot írunk azt ki szoktam jegyzetelni magamnak, mert így könnyebben megjegyzem, azt is a fél osztály le szokta fénymásolni rólam. Tudom, hogy van egy csaj, aki kb. csak kihasználja ezt, mert a hátam mögött keveri a sz*rt, de azt is tudom, hogy hiába mondom neki azt, hogy neked nem adom oda a házimat vagy nem fénymásolhatod le azt, amiből dogát írunk, ha egy valaki leírja a házimat vagy lefénymásolja a jegyzeteimet, akkor úgy is megszerzi ez a csaj is. Akkor meg tök mindegy, hogy én adom oda vagy más, ha úgy is az enyém lesz meg neki..

16/L

2011. máj. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!