Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Segítsek az osztálytársaimnak?

Segítsek az osztálytársaimnak?

Figyelt kérdés

Nagyon jó vagyok az egyik tantárgyból, és én vagyok a tanár kedvence. A legtöbb osztálytársam nem szoktt leckét csinálni, hanem óra előtt lemásolják, és általában tőlem kérik el a leckét. Oda szoktam adni nekik, de nem tudom, hogy ez jó ötlet-e. Nem akarok stréber lenni, de nekem a tanárok és az osztálytársaim véleménye is fontos.

15/L


2011. máj. 20. 20:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
hát én mindig odaadtam, mondjuk más tantárgyból meg én kértem el régen :D szerintem fontos az a "bajtársiasság" hogy jó legyen az osztály hangulata
2011. máj. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod hogy nem árulnának be hogy kiéről írták akkor szerintem nyugodtan odaadhatod, te megcsináltad, ha ő a könnyebb utat választja az ő dolga, de később ő nemfog annyit tudni.
2011. máj. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
én odeszoktam adni :D msá órán meg ők adják oda nekem :). Segítünk egymásnak :)
2011. máj. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
44%
Ha kötelező érettségi tantárgy, akkor én nem adnám oda. Lehet, hogy emiatt utálnának, de úgy legalább meglenne az esély arra, hogy maguknak próbálnák megoldani és talán így az érettségijük is jobban sikerül majd. Meg nálunk ez kisebb korunkban csokiért, később meg már pénzért működött, nem csak úgy odaadtuk egymásnak, hogy nesze másold le. Barátság ide vagy oda, ha te dolgozol meg valamiért, mások meg nem, akkor igenis legyen valami ára.
2011. máj. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%

Az is előfordulhat,hogy csak kihasználnak. De nem tudom pontosan, mivel nem ismerem az osztálytársaidat. Én mindig odaadom a leckét mindenkinek,sőt,néha meg is írom nekik. Jó érzés segíteni,és amióta ezt teszem sokkal jobban kedvelnek:)

15/f

2011. máj. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Volt már olyan, hogy kiállt mellettem az osztálytársam :). A tanár megkérdezte tőle h kiről másolta ő meg azt mondta hogy mindenféle hülyeséget beírt és véletlenül jó lett :)
2011. máj. 20. 20:45
 7/14 anonim válasza:
100%
Csak úgy kíváncsiságból: milyen tantárgy ez?
2011. máj. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem buli odaadni, és az a hangulat ami akkor uralkodik, amikor 5-en másolják a házidat, az valahogy olyan nagyonjó!:D
2011. máj. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én szinte az összes tantárgyból jó vagyok, megcsinálom a házim. El is szokták kérni tőlem, odaadom. Miért ne tenném ?

Ha nekik ez jó...

De azt vettem észre, hogy nem csak házikért jönnek, hanem segítségért is, ha valamit nem értenek meg. Ez pedig nem rossz.

2011. máj. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az a bosszantó, hogy majd 3 év múlva mindenki a te nyakadon fog lógni az érettségi tételekért. Azok is, akikkel összesen bezséltél kb 10 mondatot az évek alatt. Mondjuk én odaadtam nekik is, de bosszús voltam, hogy én végig güriztem mindennel, ők meg csak így..
2011. máj. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!