Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Csak engem tud nagyon felbossz...

Csak engem tud nagyon felbosszantani az emberi hülyeség? :S

Figyelt kérdés

Engem megöl az ideg. Hihetetlen milyenek tudnak lenni az osztálytársaim/ismerőseim. Ha sírok egy filmen, dalon vagy versen mindjárt én vagyok a rinyálós. A Wake me up when September ends című szám nagyon megérint és kicsit sírtam miatta. Pár perccel később hívott egy osztálytársam, hallotta, hogy kicsit még sírós a hangom. Megkérdezte, mi a baj én meg mondtam, hogy csak zenét hallgattam. Rákeresett a dalra, talált egy koncertfelvételt, ahol BJ is sírt. Erre kész volt a szövege, hogy "Milyen felnőtt férfi ír a színpadon és milyen elmebeteg ír dalt a halott apjáról?!". Mikor tudja, hogy én milyen közel állok apukámhoz, főleg, hogy pár éves lábonlőtték egy utcai lövöldözésben. Meg egyik nap mentem haza, és egy reumás néninek segítettem elcipelni a táskáit, bőröndjeit a lánya lakásásig, mert nem volt pénze buszra. Elkísértem, felszálltam a saját buszomra, ahol találkoztam pár osztálytársammal. Kérdezték, hogyhogy nem az előző busszal mentem, amivel szoktam, erre le lettem hurrogva, hogy ismeretlen néninek minek segítek? Nagyon fel tudnak húzni, és még amiatt is mérges vagyok, ilyenek miatt magamat idegelem. Én sem vagyok szent, de egy csepp emberséget neveltek belém. Nem dicsértetni akarom magam, de nagyon mérges vagyok. Teljesen már értékrend, mint az én családomban. Más is van így? Köszönöm, hogy elolvastad!

13L


2011. máj. 7. 10:30
1 2
 11/14 Krisz1998 ***** válasza:
nem akarlak megbántani de írjunk erröl egy könyvet mer igen érdekes...
2011. máj. 11. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

utolsó előtti: Hát még minket a tanulókat mennyire idegesíti...:S


Szerintem is az a normális ahogy te viselkedsz, ne törödj velük.:)

Mellesleg én is ilyen vagyok...Azon görcsölök, hogy xy-nak ez milyen rosszul eshetett, meg hogy meg kéne vigasztalni, meg ilyenek, miközben tulajdonképpen le se sz*** engem, ha segíteni próbálnék úgyis elhajtana, és mindig mindenkibe beletapos (szándékosan is), és most komolyan úgy tűnik, mintha attól lett volna menő, hogy beállt azok sorába akik mások szivatásával lesznek jófejek...

Tegnap meg konkrétan 3 számtól olyan sírógörcs jött rám, hogy nem tudtam aludni...:S

14L

2011. máj. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Igazad van, csak túl sokat törődsz a hülye emberek beszólásaival. Szerintem maradj ilyen, mint most és ne idegesítsen senki. Egyszer talán az ilyeneknek is szól a lelkiismerete, de ez sem biztos sajnos.
2011. máj. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én szeretem az emberi hülyeséget, mert abból élek. Nem, nem uzsorás vagyok, hanem pszichiáter.


Engem speciel azok a páciensek idegesítenek, akiknek semmi bajuk, tizenéves lányok, szerelmi bánatból begyógyszerezték magukat, és hozzám lettek küldve hogy én gyógyszerezzem be őket. Szegénykéim. Nekem meg szakvéleményt kell írnom, elküldeni őket egy pszichológushoz, hadd szenvedjen ő is, aztán mikor teljes képünk van a páciens "elméjéről" még a gyógyszereket is írjam fel, egyszóval kész örömáradat egy-egy ilyen kis tinilányka.

Mondjuk röhögök eleget mikor belegondolok hogy van akinek egy szakítás ilyeneket produkál... Az meg szégyen, hogy van olyan, aki komoly depresszióban szenved, és nem kap megfelelő kezelést, a fentebb említett delikvensek meg tucatszám boldogítják a pszichiátereket.

2018. júl. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!