Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek? Lehet, hogy...

Mit tegyek? Lehet, hogy hülyeség, de nekem FONTOS!

Figyelt kérdés

Na jó, tudom, hogy enyhén hülyeséget fogok írni, de ez nekem fontos.


Kedden azzal a fiúval fogok egy vonattal hazamenni, aki nagyon tetszik. A vágányról jobbra és balra is ki lehet menni. Ő mindig balra megy, én pedig jobbra. Viszont rájöttem, hogy sokkal rövidebb lenne az én utam is, ha balra mennék. Viszont így nem tűnnék nyomulósnak, ha már a sulitól vele mennék haza? Vele van az utolsó órám is. És mit mondjak, miért törtem meg a "hagyományt"? A haverjaitól függ? Mit tegyek? Bocs hogy ilyen hülyeségeket is kiírok, de nekem fontos.


12,5/L (a fiú 13, jóban vagyunk)


2010. nov. 14. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
nyugi, én ennél sokkal nagyobb hülyeségeken törtem a fejem 13 évesen. a haverjaival szokott utazni? ha igen, akkor kissé nehézkesebb. ha nem, akkor mondd azt, hogy jobb szeretnél társaságban hazautazni, és ha nem bánja vele mennél. úgyis leráz, ha akar. az viszont rosszul fog esni. :-) (32 évesen is lesznek hülyeségek, amik fontosak lesznek.)
2010. nov. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
85%
Szia, (úgy döntöttem) ma veled megyek haza... :)
2010. nov. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
és mi van, ha beáll a kínos csönd?
2010. nov. 14. 20:36
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Ha joban vagytok, akkor ne stresszelj. beszelgess vele, es amikor ott vagytok h ki merre menj, intezd ugy, h ot is erdekelje az a dolog es ezert kenytelen legyel vele tartani arra amerre o megy. igy veletlennek tunik az egesz, es nem fog neki leesni, h elore ki volt tervelve. mar csak az erdekes temat talald ki, ami ot is nagyon lekoti. igen, 30 evesen is lesznek ilyenek, talan pont ezen is agyalhat egy 30 eves ember, szoval ne parazz :)
2010. nov. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

1 a lényeg csajszi ne parázd túl (:

alapszabály.

Jönni fog a téma úgyis ha meg nem akkor ott a suli aztán meg úgyis jön minden..sok sikert.

2010. nov. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kösz, remélem összejön :) Majd hétfőn fizikán kitalálom a dolgokat, akkor lesz időm xD
2010. nov. 14. 20:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Na hogy történt??
2010. nov. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Még nem történt semmi, csak kedden megyünk együtt :) de ma már jót eldumáltunk mikor kimentem órán WCre ő meg ott sétikált a lyukasórája miatt :D
2010. nov. 15. 16:53
 9/9 A kérdező kommentje:
hazavitte apukája kocsival :( nem baj, lesz még kedd :D
2010. nov. 16. 17:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!