Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hülyeség, tudom, de akkor is....

Hülyeség, tudom, de akkor is. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Itt a nyár, és most, hogy nem kell délutánonként tanulni, olyan hiányérzetem van O_O. Nem vagyok se stréber, se semmi ilyesmi, de egyszerűen szorongok egész nap, este alig bírok aludni, mert van bennem valami, hogy nem csináltam meg a kötelező dolgomat :S Mi a frászt csináljak? xD
2011. jún. 15. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyszerüen unatkozol.

Ha elég idös vagy vállalj diákmunkát.

Vagy menj táborba.

2011. jún. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Juj, ismerem ezt az érzést, pedig már 27 vagyok és van egy 8 hónapos fiam:D

Esetleg olvass!!Vagy csinálj valami hasznosat, amit szeretsz.

El fog múlni, az egész éves hajtás,rutin miatt nem tudod mit kezdj magaddal:)

2011. jún. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj hobbiból. Olvass. Ismerős érzés :D
2011. jún. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kezd el olvasni a jövő évi kötelező olvasmányokat! :)

Vagy menj sportolni, vagy vállalj diákmunkát.

2011. jún. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

vedd meg a jövőévi könyveket és olvasgasd azokat. bajod nem lesz tőle, és jobban indítasz jövőre, sokkal jobb leszel!

ezt másoknak nem kell elmondani, mert strébernek fognak tartani, ha megkérdezik hogyhogy ilyen jól megy vond a vállad, mondd h könnyű, szívesen segítesz stb. és ha nem készülsz egy témazáróra, akkor sem fog váratlanul érni! lehet ez biosz, matek vagy kémia is.. :D

2011. jún. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha van háziállatod, foglalkozz vele, vidd el sétálni/takarítsd ki. Foglalkozz ház környéki munkákkal, moss föl, portalaníts, pakolj össze a szobádban, azonkívül, hogy hasznos és örömet okozol édesanyádnak, még el is tereli a figyelmedet és megy az idő.

Ha van hobbid, tanulj róla, foglalkozz vele, ha lány vagy (akár fiú is) kézműveskedj, barkácsolj. Vedd elő a kedvenc könyvedet, olvass. Menj át baráthoz/barátnőhöz/nagymamához beszélgetni, segíteni.

Hirtelen ennyi jutott az eszembe, nekem holnap még van egy érettségim, aztán én is ugyanezt fogom érezni :)

2011. jún. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
tkaritsd ki a szobád majd rendezd át :-)
2011. jún. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok vele,csak én már a tanulástól hányingert kapok.

14/L

2011. jún. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pont így vagyok én is xd

Én olvasgatok,lógok a haverokkal,de teljesen így érzek:S

2011. jún. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!